کار در ارتفاع در متلقو

ممکن است شما نیز جزو افرادی باشید که با شنیدن نام کار در ارتفاع، به فکر رفته و به شغلی بسیار خطرناک فکر کنید. ولی این کار به همان اندازه که سخت است، مهیج بوده و حقوق خوبی نیز دارد. کار در ارتفاع در متلقو با رعایت شرایط و اصول خاصی قابل انجام بوده و خدمات بسیاری را در بر گرفته است.

افرادی که در ارتفاع کار می‌کنند، معمولا به خدمات ساختمان مشغول هستند و نیاز به بیمه دارند. این کار سالیانه میزان آسیب دیدگی بالایی داشته که افراد در صورت رعایت نکردن اصول، با آسیب‌هایی مواجه می‌شوند. امروزه با پیشرفت روز افزون جامعه، استفاده از داربست کنار رفته و طناب یا همان راپل جایگزین آن شده است. کار در ارتفاع از جمله خدمات بخصوص مجموعه نیوپیچ بوده که با به کار گیری افراد متخصصی، قادر به انجام خدمات در ارتفاع بیش از 1.2 متر است.

کار در ارتفاع
کار در ارتفاع

افزایش ایمنی امور با کار در ارتفاع در متلقو

کار کردن در محیط‌های صنعتی و تخصصی نیاز به دقت و حساسیت بالایی دارد. چرا که ممکن است در صورت بروز کوچک‌ترین بی احتیاطی دچار مشکلات آنچنانی شوید. به کار گیری اصول و شرایط خاص در انجام اموراتی که در ارتفاع قابل انجام هستند، باعث بهبود عملکرد افراد می‌گردد. کار در ارتفاع در متلقو در هر محیطی موجود بوده و انجام آن، نیاز به افراد متخصصی دارد. این کار سختی و مشقت بسیاری در بر داشته و به این دلیل بهتر است در انجام آن، نکاتی را رعایت کنید تا با تکیه بر آن‌ها، بتوانید امکان انجام کار در ارتفاع را داشته باشید. کار در ارتفاع با به کار گیری طناب به راپل کاران امکان انجام امورات بسیاری را می‌دهد. هر یک از این امورات به شکلی قابل انجام بوده و مزایای بسیاری در بر دارند. کارهایی که با استفاده راپل قابل انجام هستند، عبارت است از:

 • پیچ و رولپلاک سنگ‌ نمای ساختمان
 • جوشکاری و برشکاری نما
 • نورپردازی نما
 • آب بندی یا عایق کاری نما
 • شست و شو و تمیز کردن نما
 • نقاشی و زیبا سازی نما
 • و…

نکات قابل توجه کار در ارتفاع در متلقو

هر کاری شرایط خاصی داشته که برای موفق شدن در آن، باید قوانین و نکات قابل توجهی را در نظر بگیرید. کار در ارتفاع در متلقو و حوالی آن، نیاز به رعایت نکاتی دارد که براساس آن‌ها بتوانید ایمنی لازم را به کار بگیرید. این نکات به شکل ذیل هستند:

 1. قبل از استخدام و به کار گیری افراد، از نداشتن ترس آن‌ها در ارتفاع آگاه شوید. کار در ارتفاع نیاز به تمرکز و دقت بالایی دارد و به این دلیل افراد مشغول در این حوزه نباید از ارتفاع واهمه‌ای داشته باشند.
 2. روش داربست خطرات بسیاری داشته و در هنگام رعد و برق نیز ممکن است به دلیل نزدیک بودن به تیر برق، دچار گرفتگی برق شوید.
 3. در صورتی که باد شدیدی به ازای 40 الی 50 کیلومتر وجود داشته باشد، کار در ارتفاع تعطیل خواهد شد.
 4. و…

هزینه کار در ارتفاع در متلقو

هزینه در هر کاری ملاک بود که البته بهتر است به جای اهمیت دادن به آن، نتیجه و کیفیت کار را مد نظر قرار دهید. با این کار صاحب ساختمان مقاوم و زیبایی خواهید شد و می‌توانید با خیالی راحت در آن سکونت داشته و زندگی کنید. قیمت کار در ارتفاع در متلقو براساس نوع و سختی کار تعیین خواهد شد که گاهی اوقات افراد به دلیل کلاهبرداری، قیمت‌های نجومی را از مردم خواستار می‌شوند. البته تنها سختی کار ملاک نبوده و مواردی همچون انجام امور با چه روشی، استفاده از ابزار و تجهیزات و… نیز مهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

ممنون میشم نظرات خود را با ما درمیان بگذارید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

09129486852