پیچ و رولپلاک سنگ نما در کهگیلویه و بویراحمد

جدا شدن سنگ‌ها از دیوار و ریزش آن‌ها معضلی است که امروزه با آن روبرو می‌شویم. این حادثه به دلیل محکم نبودن نمای ساختمان‌ها رخ می‌دهد و برای جلوگیری از آن افراد موظف به پیچ نمای ساختمان هستند‌. پیچ کردن نما مزیت‌های بسیاری را به خود اختصاص داده است که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، امنیت ساکنین ساختمان و رهگذران است.

پیچ و رولپلاک سنگ نما در کهگیلویه و بویراحمد به شکل کامل و بدون ایرادی انجام می‌گیرد و به این صورت خواهید توانست نما را مقاوم کرده و از حرکت سنگ‌ها جلوگیری کنید. در پیچ نمای ساختمان باید به انتخاب سازمان کاربلد، رعایت میزان فاصله پیچ‌ها و نوع پیچ مورد استفاده توجه کنید. شرکت نیوپیچ به صورت تخصصی قادر به انجام پیچ و رولپلاک سنگ نما در کهگیلویه و بویراحمد است.

در ادامه به مطالب بیشتری راجع به پیچ سنگ نما می‌پردازیم؛ پس با ما همراه باشید.

پیچ و رولپلاک سنگ نما در کهگیلویه و بویراحمد

امنیت ساختمان با پیچ و رولپلاک سنگ نما در کهگیلویه و بویراحمد

پیچ و رولپلاک سنگ نما در کهگیلویه و بویراحمد با استفاده از مواد با کیفیت و مرغوبی انجام می‌گیرد. پیچ و رولپلاک سنگ نما به تجهیزات بسیاری نیاز دارد که هر کدام از آن‌ها به قدری در محکم کاری سنگ‌های نما در کهگیلویه و بویراحمد موثر هستند. پیچ و رولپلاک نما بدون داربست نوع کار آسانی داشته و پیچ و رولپلاک کارها خواهند توانست به راحتی با طناب بالا رفته و شروع به انجام کار خود کنند. پس از انجام محکم کاری سنگ‌های نما در کهگیلویه و بویراحمد، افراد دارای نمای ساختمان مقاوم و زیبایی خواهند بود که این دو معیار در کنار هم روی ارزش و جایگاه ساختمان نقش بسزایی را ایفا خواهند کرد.

مراحل پیچ و رولپلاک سنگ نما در کهگیلویه و بویر احمد

پیچ و رولپلاک کردن نما جزو موضوعات مورد اهمیتی است که باید در راس توجه قرار بگیرد. علت اهمیت آن، امنیت داشتن رهگذران خیابان است که بتوانند بدون هیچ گونه نگرانی از کنار ساختمان مربوطه عبور کنند. در صورت مقاوم نبودن نما، پس از مدتی سنگ‌ها از دیوار جدا شده و به زمین می‌افتند که نمی‌توان گفت: چه کسی در این حادثه آسیب می‌بیند. این کار دارای یکسری مراحلی است که پیچ و رولپلاک کارها می‌توانند با انجام آن‌ها، هر نمای ساختمانی را مقاوم کرده و سبب افزایش طول عمر آن شوند. مراحل پیچ نمای ساختمان عبارت است از:

  • سنگ‌هایی که دارای ایراد و نقص هستند، برداشته خواهند شد.
  • اندازه کردن سنگ‌ها و برش آن‌ها انجام می‌گیرد.
  • نوبت ایجاد سوراخ در سنگ‌ها و سپس دریل کردن آن‌ها است.
  • حال باید پشت سنگ‌های مورد استفاده چسب مخصوص زد و آن‌ها را به دیوار چسبید.
  • در مرحله آخر زمان رنگ کردن مکانی فرا می‌رسد که با پیچ و رولپلاک مقاوم شده است.

با انجام تمامی این مراحل می‌توانید فرآیند پیچ و رولپلاک نما با طناب را انجام داده و از نمای مقاومی برخوردار شوید.

هزینه پیچ و رولپلاک نما در کهگیلویه و بویراحمد

پیچ کردن نما با مورد استفاده قرار دادن متریال‌های با کیفیت و گوناگونی صورت می‌گیرد که می‌تواند میزان عمر نما را افزایش داده و طولانی کند. به همین علت پیچ سنگ نما موضوع مهمی بوده که قادر به زیباسازی نما است. اموری که در ارتفاع انجام می‌شود نسبت به سایر امور دارای هزینه بالایی هستند که این هزینه بالا می‌تواند روی نظر مردم نقش بسزایی داشته باشد.

به همین منظور میزان قیمت پیچ و رولپلاک نما در کهگیلویه و بویراحمد متغیر بوده و مقدار یکسانی ندارد. برای مثال قیمت ساختمان یک طبقه با ده طبقه یکسان نخواهد بود و مقدار آن چندین برابر متفاوت است. به منظور آگاهی یافتن از میزان قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان می‌توانید با مشاوران شرکت نیوپیچ تماس حاصل فرمایید.

امیدواریم از مطالب بیان شده لذت برده و توانسته باشید مطالب مفیدی درباره پیچ و رولپلاک نمای سنگی بیاموزید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09129486852