پیچ و رولپلاک سنگ نما در پیشوا

منظور از پیچ و رولپلاک این است که زمانی که ساختمان‌ها را سنگ نما می‌کنند با پیچ و رولپلاک این کار را انجام می‌دهند دلیل این کار که در شهر پیشوا هم انجام می‌شود این است که آسیببی و صدمه‌ای به سنگ نما نرسد و از ساختمان در برابر باران و برف و غیره محافظت کند.

نکته مهمی که باید آن هنگام سنگ نما ساختمان توجه شود این است که باید حتما رولپلاک شود وگرنه زمانی که با شدید بیاید یا برف، باران، طوفان شدید، بیاید آن سنگ نماها ریزش پیدا می‌کنند و می‌توانند خطرآفرین هم باشند یعنی می‌تواند برسرفردی که از آنجا رد می‌شود بیفتد و خطر جانی داشته باشد. به همین دلیل مهندسان ساختمان برای جلوگیری از این کار از پیچ و رولپلاک برای سنگ نما استفاده کرده‌اند تا دیگر برف یا باد شدید نتواند این کار را بکند.

پیچ و رولپلاک سنگ نما در پیشوا به دلیل ساختمان‌های قدیمی که در پیشوا هستند استفاده می‌شود؛ سنگ نمای آن‌ها به علت طولانی بودن زمانی که از آن‌ها می‌گذرد فرسوده می‌شوند و حتما باید رولپلاک با پیچ به آن‌ها زده شود. همچنین باید در انتخاب سنگ نمایی که به ساختمان‌ها زده می‌شود توجه شود چون نوع سنگ در عمر و دوام آن تاثیر بسیاری دارد.

پیچ و رولپلاک سنگ نما در پیشوا

پایداری با پیچ و رولپلاک سنگ نما در پیشوا

یکی از نکته های مهمی که باید به آن توجه کنید این است که پشت سنگ نماها یک سیم مفتول وجود دارد دلیل این کار هم برای این است که به سیمان دیوار ساختمان محکم بچسبد اما یکی از مشکلاتی که به وجود می‌آورد زنگ زدگی است که باعث آسیب به همان سنگ نما می‌شود که باعث ریزش و فرسودگی آن می‌شود. به همین دلیل باید برای محکمی و پایدارسازی آن‌ها از پیچ با رولپلاک استفاده شود.

خیلی از افراد ساختمان برای اینکه هزینه‌ای نکنند خودشان اینکار را انجام می‌دهند که اینکار بدون داربست خطر جانی دارد و اینکه چون این افراد وارد نیستند با انجام دادن پیچ با رولپلاک می‌توانند باعث ترک خوردگی سنگ نما شوند و هزینه بیشتر روی دست خود بگذارند، به همین خاطر شما باید به سراغ افراد متخصص بروید تا این کار برای شما انجام دهند.

نکته مهم دیگری که باید به آن توجه شود این است که جنس و نوع پیچ و رولپلاکی که برای سنگ نما استفاده می‌شود مهم یعنی باید از جنس مرغوب و خوبی باشد، تا دوام و عمر بیشتری داشته باشند.

هزینه پیچ و رولپلاک سنگ نما در پیشوا

برای دانستن هزینه پیچ و رولپلاک سنگ نما در پیشوا باید به چه نکته توجه کنید، نوع و جنس سنگ نما در هزینه آن تاثیر دارد یعنی اینکه شما باید حتما این را بدانید که باتوجه به هرمترمربع سنگ قیمت را خود پیمانکار تعیین می‌کند و به شما می‌گوید.

اگر سنگ نما شما از جنس مرغوب و خوبی باشد پس صدرصد هزینه پیچ و رولپلاک آن هم بالا خواهد بود چرا که باید این هم از جنس مرغوب باشد، و اینکه از متخصصان و افراد باتجربه باید استفاده کنید تا این کار با دقت و حوصله زیاد انجام دهند و هزینه‌ای را که انجام داده‌اید هدر نرود.

قیمت‌گذاری پیچ و رولپلاک نما، با توجه به نوع و جنس پیچ و رولپلاکی که پیمانکار به کار می‌برد، انجام می‌شود. تعداد طبقه‌های آپارتمان و متراژ آن با این پیچ و رولپلاک خود قیمت را نشان می‌دهد که چقدر است، که برای این کار توصیه ما به شما عزیزان این است حتما از یک پیمانکار ماهر و باتجربه کمک بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی بکند، و نکته دیگر این است که، زمانی که آن پیمانکار برای این کار می‌گذارد روی هزینه شما مهم است.

امیدوارم که از این مطالب استفاده لازم را ببرید و به شما کمک در زمینه خرید و هزینه پیچ و رولپلاک سنگ نما در شهر پیشوا بکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09129486852