پیچ و رولپلاک سنگ نما در هرمزگان

بسیاری از ساختمان‌ها، خصوصا ساختمان‌های بزرگ به وفور از سنگ نما استفاده می‌کنند؛ هم برای زیبایی نمای ساختمان و هم ماندگاری سنگ نماها. این عمل در همه شهرهای کشور، توسط خدماتی های با تجربه، از جمله آن پیچ و رولپلاک سنگ نما در هرمزگان انجام می‌شود. برای مستحکم کردن و تثبیت سنگ نمای ساختمانی از پیچ و رولپلاک استفاده می‌شود، آن هم به تعداد بالا و توسط مؤسسه‌های خدماتی و افراد حرفه‌ای فعال در این زمینه.

یکی از نکاتی که برای انجام پیچ و رولپلاک نما در هرمزگان یا هر شهر دیگر، باید به آن توجه شود؛ نکات ایمنی و بیمه بودن این افراد، توسط موسسه مورد نظر است. پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمانی دارای خطرات بالایی است، خصوصا اگر بدون داربست و با کمک طناب باشد؛ پس تجربه و مهارت هر فرد برای این کار بسیار اهمیت دارد.

علاوه بر این ویژگی‌ها، فرد باید از دقت و ظرافت در کار خبر داشته باشد، تا هیچ اثری از جای پیچ و رولپلاک را بر نمای سنگ به جا نگذارد. یک مورد مهم در این زمینه زیبایی در کار است. چون اغلب افراد نگرانی زیاد درباره استفاده از پیچ و رولپلاک برای سنگ نمای خود دارند تا به سنگ نمایشان آسیب نزند.

پیچ و رولپلاک سنگ نما در هرمزگان

پایدار سازی با پیچ و رولپلاک سنگ نما در هرمزگان

در حالت معمول سنگ نمای ساختمانی با مصالح پیش ساخته و اولیه در جای خود قرار می‌گیرد که در اینصورت در مراحل اولیه کارِ گذاشتن سنگ نما شاید همه چیز خوب به نظر برسد، اما با گذشت زمان خصوصا در استان شرجی و گرمی مانند هرمزگان نشست مصالح و لق شدن سنگ‌ها به مرور شروع می‌شود؛ پس با این وجود پایدار سازی با پیچ و رولپلاک سنگ نما دارای اهمیت خاصی است.

اگر نگران این موضوع هستید که پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما ممکن است هم باعث آسیب زدن به سنگ نما و هم زشت شدن آن شود، باید گفت: اگر این کار به یک مؤسسه خدماتی دارای اطمینان و اعتماد بسپارید، این مشکل برای شما پیش نخواهد آمد؛ بر عکس با این عمل بر استحکام سنگ نمای ساختمان شما نیز افزوده خواهد شد.

پایدار سازی با پیچ و رولپلاک سنگ نما؛ یعنی مستحکم و پایدار کردن سنگ نماهایی که ممکن است در اثر عواملی مانند: سرما یا گرما، بارش شدید باران، وزش بادهای شدید و غیره باعث ریزش سنگ نمای شما شود. با ریزش سنگ نماها هم هزینه اضافه بر گردن شما خواهد افتاد، هم اینکه ترمیم مجدد آن زمانبر است و علاوه بر همه این موارد ممکن است بر اثر افتادن سنگ نماها به عابرین و رهگذران صدمه وارد شود.

هزینه پیچ و رولپلاک نما در هرمزگان

قیمت پیچ و رولپلاک نما در هرمزگان، شاید کمی بیشتر باشد؛ آن هم به دلیل گرمای هوا و سخت‌تر شدن انجام این کار. هر چند تقریبا قیمت ثابتی برای هزینه پیچ و رولپلاک سنگ نما در کشور در نظر گرفته خواهد شد. تعیین هزینه پیچ و رولپلاک سنگ نما با توجه به عوامل گوناگون صورت می‌گیرد.

از جمله موارد تعیین قیمت‌ها موارد زیر هستند:

  • اولین گزینه برای تخمین زدن قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما بر اساس متراژ است؛ یعنی برای هر متر مبلغ 20 تا 40 هزار تومن.
  • دومین مورد بر اساس میزان پیچ و رولپلاکی که برای حجم انبوه ساختمان شما استفاده خواهد شد.
  • سومین مورد در صورتی محاسبه می‌شود که بخواهید کار را به پیمانکار بدهید، پیمانکار با یک نگاه کلی و همه جانبه مشخص می‌کند که هزینه‌ای پرداختی توسط شما چقدر خواهد بود.

علاوه بر این سه مورد موارد دیگری چون نوع سنگ نما، جنس پیچ و رولپلاک، ارتفاع و تعداد طبقات یک ساختمان، در تخمین قیمت پیچ و رولپلاک کردن سنگ نمای آن تأثیر گذار است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09129486852