پیچ و رولپلاک سنگ نما در مشهد

مشهد یکی از شهرهای بزرگ کشور، با ساخت و سازهای بسیار است. وجود نمای زیبا و استحکام ساختمان‌ها در این شهر توریستی_مذهبی، بسیار اهمیت دارد. از این رو خدمات مهمی مانند پیچ و رولپلاک سنگ نما در مشهد از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر به شهر مشهد سری زده باشید، شاهد ساختمان‌های غول پیکر و عظیم و الجثه در این شهر خواهید شد. همانطور که می‌دانید سنگ عنصر با دوام و زیبایی است که هم در داخل نمای یک ساختمان، هم بیرون آن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

علیرغم اینکه استفاده از سنگ‌ها در ساخت یک ساختمان، یک عنصر اساسی محسوب می‌شود، نگهداری از این سنگهای ساختمانی و چگونگی کاربرد آن‌ها نیز دارای اهمیت است. برای محکم کردن سنگ نمای ساختمان و ماندگاری آن که از پیش به روش‌های مختلف، جاگذاری شده‌اند از پیچ و رولپلاک استفاده می‌شود. خصوصا با تعدادساخت و ساز بالایی در شهر مشهد، نمایندگی‌های خدمات متنوعی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند، تا یک کار تمیز و زیبا در حیطه شغلی خود به شما تحویل دهند.

با توجه به تنوع موسسات موجود در زمینه پیچ و رولپلاک سنگ نما ساختمان در مشهد، نباید به هر مؤسسه‌ای در این زمینه اعتماد کنید و با تحقیق و پرس‌وجو کردن می‌توانید در جریان بهترین این موسسات خدماتی فعال باشید.

پیچ و رولپلاک سنگ نما در مشهد

پایدار سازی با پیچ و رولپلاک سنگ نما در مشهد

چرا باید سنگ نمای یک ساختمان را محکم سازی کرد؟ پایدار سازی با پیچ و رولپلاک سنگ نما از اهميت ویژه‌ای برخوردار است و آن هم به دلایلی که در زیر به آن‌ها خواهیم پرداخت:

به مرور  و با گذشت زمان، مصالح و مواد نگهدارنده سنگ نماهایی که در نمای یک ساختمان کار گذاشته می‌شوند؛ ممکن است دچار ریختگی و خوردگی شوند؛ این موضوع هم باعث آسیب به نمای ساختمان خواهد شد و هم اینکه احتمال دارد در اثر ریزش صدمات جانی به بار آورد.

اگر بند کشی ساختمان برای جا گذاری سنگ نماها با دقت و مهارت صورت نگیرد، هر گونه تغییرات جوی مانند: نشت باران و طوبت در سنگ نماها، کم کم باعث از جا در آمدن سنگها خواهد شد. با یک وزش باد سطحی یا طوفانی سنگ لق شده از جا در خواهد آمد و می‌ریزد.

علاوه بر این در صورتیکه اسکوپ کاری سنگ نما به خوبی انجام نشده باشد، یا سیم مفتول و هم چسب نگه‌دارنده این سنگها بیش از اندازه بی کیفیت باشد، اندک زمانی با کمی عوامل دخیل لازم است که دوام و ماندگاری سنگ نماها کار شده بر روی نمای ساختمان پایین بیاید.

در واقع با پیچ و رولپلاک کردن سنگ نمای ساختمان، ماندگاری آن‌ها بالا خواهد رفت و احتمال چنین اتفاقاتی پایین خواهد آمد، آن هم در صورتیکه از پیچ و رولپلاک با کیفیت با طول مناسب استفاده کنید.

هزینه پیچ و رولپلاک نما در مشهد

قیمت پیچ و رولپلاک نما در مشهد ممکن است به دلیل ساخت و سازهای بالا کمی متفاوت باشد، اما مسأله‌ای که در زمینه تعیین هزینه این کار وجود دارد یک مبلغ تقریبی ثابت از 20 تا 40 هزار تومان بر اساس هر متراژ سنگ نما است.

هر چند عوامل متعدد و گوناگونی در قیمت خدمات پیچ و رولپلاک سنگ نما تاثیر دارد، اما اگر ساختمان شما دارای متراژ بالا و تعداد طبقات زیاد باشد، باید کار خود را به پیمانکار با تجربه و دارای تخصص در این زمینه بسپارید، تا هم در هزینه و هم در زمان شما صرفه‌جویی لازم به عمل آید.

در این صورت شما به عنوان مالک ساختمان، لازم نیست که دغدغه دائم در زمینه این موضوع را داشته باشید، زیرا تیم پیمانکار مربوط، در زمان مشخص، با بهترین نیروی کار و استفاده از پیچ و رولپلاک مرغوب، کارِ پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان شما را به خوبی پیش خواهد برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09129486852