پیچ و رولپلاک سنگ نما در قوچان و تربت جام

پیچ و رولپلاک سنگ نما یکی از مشاغلی به حساب می‌آید که امروزه روی رونق قرار گرفته است. این کار تاثیر بالایی در افزایش مقاومت و دوام نما داشته و می‌تواند از هرگونه ریزشی در آن پیشگیری کند. انجام پیچ نما به ظاهر کار آسان و بدون مشقتی است، ولی در عمل کمتر کسی از عهده انجام آن بر خواهد آمد.

پیچ و رولپلاک سنگ نما در قوچان و تربیت جام توسط رولپلاک کاران متخصص به شکل حرفه‌ای انجام می‌گیرد و با یک‌بار انجام آن خواهید توانست تا چندین چند سال از پایدار سازی نمای ساختمان خود بی نیاز شوید. شرکت نیوپیچ ارائه کننده خدمات پیچ و رولپلاک نما بوده که با استفاده از آن می‌توانید نمای ساختمانتان را در برابر هر عاملی پایدار و مقاوم سازید.

در ادامه به منظور کسب اطلاعات بیشتر راجع به پیچ کردن نما همراه ما باشید.

 

افزایش دوام ساختمان با پیچ و رولپلاک سنگ نما در قوچان و تربت جام

مقاوم سازی نما یکی از امورات سختی است که باید توسط پیچ و رولپلاک کاران انجام شود تا بعدا مشکلی برایتان رخ ندهد. پس از گذشت چند سال از ساخت ساختمان، مواد به کار رفته در آن اثر خود را از دست می‌دهند و این موضوع می‌تواند در مدت کمی ایجاد کننده ریزش نما شود. استحکام یک آپارتمان نیز همانند زیبایی آن در دید مردم نقش دارد و می‌تواند سبب مثبت شدن دیدگاه آن‌ها شود.

ولی در صورتی که یک ساختمان استحکام و مقاومتی نداشته باشد، در هنگام بروز هر مشکلی سریعا دچار ریزش خواهد شد که این مسئله ضررهای بسیاری به افراد می‌رساند. پیچ و رولپلاک سنگ نما در قوچان و تربت جام باعث مقاوم و پایدار سازی هر چه بیشتر نما می‌گردد که پس از انجام این کار ساکنان ساختمان‌ها هیچ نگرانی در مورد بروز آسیب به خودروها و رهگذران نخواهد داشت.

پیچ و رولپلاک مورد استفاده باید چه مشخصاتی داشته باشند؟

پیچ و رولپلاک نمای سنگی به متریال و تجهیزات بخصوصی نیاز دارد که پیچ و رولپلاک از مهم‌ترین این لوازم است. این دو نقش بسزایی در چفت شدن سنگ‌ها دارند و عدم وجود آن‌ها سبب بدتر شدن و از بین رفتن نما خواهد شد. به همین دلیل این دو وسیله باید دارای یکسری مشخصاتی باشند که براساس آن‌ها بتوانید پیچ و رولپلاک خوب را از بد تشخیص دهید. این مشخصات به شکل ذیل هستند:

  • تهیه پیچ و رولپلاک مرغوب و با کیفیت بالا
  • از قابلیت چهارسویی برخوردار باشند.
  • داشتن میزان مقاومت و دوام کششی بالا
  • نوع آن‌ها تمام رزوه باشد تا بتوان با استفاده از پیچ گوشی اقدام به بستنشان کرد.
  • استفاده از روکش‌های گالوانیزه و محکم

هزینه پیچ و رولپلاک نما در قوچان و تربت جام

پیچ و رولپلاک نما با طناب روشی قدرتمند و دارای هزینه کمی است که به منظور مقاوم سازی سنگ‌های نما در جای خود مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روش از هزینه کمتری نسبت به نوع دارای داربست برخوردار بوده و همچنین به زمان کمتری نیز نیاز خواهد داشت. قیمت پیچ و رولپلاک نما در قوچان و تربت جام به موارد بسیاری وابسته بوده که براساس تعیین هزینه آن‌ها، خواهید توانست هزینه پیچ نمای ساختمان خودتان را نیز مشخص کنید.

مسئله مهم اینجاست که امروزه نماها دارای انواع گوناگونی هستند و هر یک هزینه مختلفی را به خود اختصاص داده‌اند و می‌توانید با پیچ نمای آن‌ها باعث افزایش جایگاهشان شوید. باید بدانید که فضای هر ساختمانی در روند پیچ و رولپلاک نما بدون داربست اهمیت بسیاری داشته و می‌توانید به منظور آگاه شدن از هزینه تقریبی پیچ و رولپلاک نما با کارشناسان مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

امیدوار هستیم با بیان مطالب این مقاله توانسته باشیم اطلاعات مفیدی درباره پیچ سنگ نما را در اختیارتان قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09129486852