پیچ و رولپلاک سنگ نما در قرچک

نما و ظاهر یک ساختمان از نظر در چشم بودن و جذابیت ظاهری دارای اهمیت بالایی است، هر چند که علاوه بر زیبا جلوه دادن نمای یک ساختمان، ایمنی آن مهم است و در اینصورت باید از پوشش مناسب و خوبی برای سطوح دیوار خارجی ساختمان خود استفاده کنید. از این رو و با توجه به اهمیت نما، استفاده از سنگ نماها در انواع متفاوتی بالا گرفته است.

اکثرا در مراحل ابتدایی کار، سنگ نماها با چسب یا ملات سیمان و ماسه نامرغوب چسبانده می‌شوند که در طول زمان با ریزش مواجه می‌شوند. پیچ و رولپلاک سنگ نما در قرچک و هر شهر دیگری، باعث دوام و ماندگاری طولانی سنگ نما بر روی سطوح دیوار می‌شود. چون دیوار بیرونی ساختمان قرار است در معرض عوامل گوناگون باشد، در اینصورت برای دوام ماندگاری سنگ ها نمی توان فقط به ملات بی کیفیت اولیه آنها اکتفا کرد، با توجه به اهمیت این موضوع همانطور که در ادامه خواهیم گفت، پایدار سازی با پیچ و رولپلاک نما را حتماً انجام دهید.

امنیت ساختمان با پیچ و رولپلاک سنگ نما در قرچک

پایدار سازی با پیچ و رولپلاک سنگ نما در قرچک و هر استان و شهر دیگری کمک خواهد کرد، تا سنگ نمای ساختمان شما به طور ماندگار و با استقامتی در سطوح دیوار محکم شود و سالیان متمادی، دچار خرابی یا ریزش نشود. پیچ و رولپلاک نما یک کار ظریف و دقیق است طوری که اگر رولپلاک کار در این رابطه دقت و ظرافت لازم را نداشته باشد، ممکن است  موجب شکستن سنگ نما شود و هم اینکه جای مته و سوراخ شدن پیچ و رولپلاک به چشم بیاید.

بنابراین هیچ صاحب آپارتمانی این موضوع را دوست ندارد که سنگ گرانقیمتی که بر ظاهر نما قرار گرفته، زشت جلوه داده شده یا شکسته شود، پس یک رولپلاک کار حرفه‌ای و کاربلد باید با ظرافت و دقت لازم کار خود را انجام دهد و اثری از وجود پیچ و رولپلاک بر روی سنگ نما باقی نگذارد. در اینصورت باید در هر مرحله از کار بعد از پیچ و رولپلاک کردن بتونه کاری و درزگیری را به درستی انجام گیرد، تا نتیجه کار انجام شده تمیز و با کیفیت باشد.

مصالح بی کیفیتی که موجب ریزش سنگ نما می‌شوند

در چسباندن اولیه سنگ نماها از چسب یا ملاتی سیمانی استفاده می‌شود و در شرایطی که این مصالح بی کیفیت باشند و با روش درست برای محکم کردن سنگ نماها به کار گرفته نشده باشند، سبب ریخته شدن آنها خواهند شد؛ از جمله این موارد:

  • استفاده از چسب کم یا نامرغوب برای چسباندن سنگ نماها
  • استفاده کردن از سیمان کم و آشنایی لازم نداشتن از درست کردن ملات خوب برای ریختن پشت سنگ ها و چسباندن آنها

هزینه پیچ و رولپلاک سنگ نما در قرچک

هزینه پیچ و رولپلاک سنگ نما در قرچک، مانند دیگر شهرهای کشور با یک نرخ مشخص و از پیش تعیین شده، تخمین زده می‌شود، اما ممکن است که در شهرهای بزرگ این هزینه‌ها کمی متفاوت‌تر برای مشتری تمام شود. عوامل متنوع و گوناگونی با توجه به شرایط کار ممکن است بر قیمت پیچ و رولپلاک نما تاثیر بگذارد. هر چند که در حالت کلی و معمول بر اساس متراژ و متر کردن اندازه و ابعاد، طولی و عرضی قیمت این کار مشخص می‌شود.

بسیاری مالکان ترجیح می‌دهند که کار به یکباره به پیمانکار بدهد و خودشان دخالتی در کار نداشته باشند، فقط  در مراحل اولیه در جریان کار قرار گیرند و در آخر کار هم بعد از بازدید و بررسی کار انجام شده، حساب و کتاب نهایی را انجام دهند؛ در اینصورت برای اینکه هم هزینه اضافی از شما گرفته نشود و هم کار با کیفیت انجام شده باشد، باید از یک مجموعه پیمانکار حرفه‌ای استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09129486852