پیچ و رولپلاک سنگ نما در فیروز کوه

پیچ و رولپلاک سنگ نما در فیروز کوه و همه آپارتمان‌های مسکونی و تجاری برای جلوگیری و ریزش از نمای دیوارها، از جمله سنگ نما و خراب شدن ظاهر یک ساختمان و خطرات جانی انجام می‌گیرد. پیچ و رولپلاک کردن نما در گذشته با داربست های فلزی و امروزه با طناب، برای مستحکم کردن، ایجاد استقامت و پایدار سازی سنگ نمای یک ساختمان انجام می‌شود که این امر موجب بالا بردن ایمنی و حفظ زیبایی ظاهری آن خواهد شد.

در این راستا چند ابزار مهم شغل رولپلاک کار، طناب، لباس ایمنی، دریل و پیچ و رولپلاک می‌باشد.

طنابی که رولپلاک کار از آن استفاده می‌کند از دسته طناب‌های مقاوم و قدرتمندی است که تحمل وزن بالا را در ارتفاعات گوناگون دارد. اندازه این طناب با توجه به ارتفاع ساختمان مورد نظر انتخاب می‌شود.

مته یا دریل از دیگر ابزار ضروری رولپلاک کار محسوب می شود، که سایز سر مته باید مناسب با جنس سنگ و قطر آن باشند. اکثر این مته ها هیلتی هستند.

لباس ایمنی که پوشیدن آن در حین کار توسط این شخص دارای اهمیت بسیاری است. این لباس ایمنی، شامل کلاه، کفش، عینک، دستکش و لباس سراندرپا برای ایجاد ایمنی در فرد است.

پیچ از دیگر ابزارهای ضروری این کار، یک جسم فلزی با کیفیت‌های متفاوت و در اندازه های گوناگون است که برای پایداری سنگ نما در درون رولپلاک جا داده می‌شود. بهترین نوع پیچ از نوع ضد زنگ آن است.

پایدار سازی با پیچ و رولپلاک سنگ نما در فیروز کوه

پایدار سازی با پیچ و رولپلاک نما، کمک خواهد کرد که سنگ نمای شما در اثر هر علتی دچار ریزش و شکستگی نشوند. عوامل طبیعی مثل باد، باران، گرمای شدید، زلزله، ملات بی کیفیت، بی دقتی در کار، فرسایش ساختمان و دلایل بسیار دیگر باعث افتادن سنگ نمای ساختمان شما خواهند شد. شما با پایدار سازی با پیچ و رولپلاک نمای آپارتمان خود می‌خواهید، از این عوامل خطر آفرین به طور جدی جلوگیری کنید؛ تا موجب ضرر و خسارت نشوید.

برای اینکه تثبیت و مستحکم سازی نمای ساختمان شما به خوبی انجام گیرد، آن را به رولپلاک کاران حرفه‌ای بسپارید. در همه شهرهای کشور با توجه به اهمیت ایمنی ساختمان‌ها و بالا رفتن آمار ساخت و ساز، نمایندگی‌های معتبری در این حیطه فعال هستند که هم هزینه مناسبی از شما دریافت می‌کنند و نیز تضمین کار خود را می‌دهند. یک رولپلاک کار حرفه‌ای با نظم و تعهد کاری در ساعتی مشخص در محل کار خود حاضر می‌شود و با دقت بالا و ظرافت کار خود را انجام می‌دهد. این شخص همیشه ابزار و لوازم کار خود را همراه دارد و برای با کیفیت انجام دادن کار خود با جان و دل انجام وظیفه می‌کند؛ همچنین این فرد از پیچ و رولپلاک مرغوب برای مطلوب انجام دادن حرفه خود استفاده می‌کند.

هزینه پیچ و رولپلاک سنگ نما در فیروزکوه

تعیین هزینه پیچ و رولپلاک سنگ نما در فیروزکوه، مانند هر شهر و استان دیگری از یک روش نرخ‌گذاری ثابت و از پیش تعیین شده پیروی می‌کند.

این عوامل شامل:

  • متراژ ارتفاع و پهنای ساختمان
  • نوع و جنس سنگ نماها
  • ملات و مصالح پشت سنگ نما
  • تعداد پیچ و رولپلاکی که برای این کار در نظر گرفته می‌شود
  • ابعاد سنگ نما از نظر قطر، طول و عرض
  • تعداد نیروی به کار گرفته شده
  • چه فصلی از سال کار انجام می‌شود و در چه شرایط آب و هوایی
  • توجه به نرخ‌گذاری روز برای این کار

و عوامل دیگری که بی تاثیر در قیمت گذاری پیچ و رولپلاک سنگ نما نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09129486852