پیچ و رولپلاک سنگ نما در شهر ری

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما یک کار بدون زحمت و آسان است و نیاز به تخصص خاصی ندارد. در این صورت کار پیچ و رولپلاک نمای خود را به هر دسته از افراد متفرقه ای که قصد فریب دادن مشتری را دارند و وعده و وعیدهای الکی و ارزان قیمت می‌دهند تا بتوانند کار را تحويل بگیرند، می‌سپارند. در این صورت وقتی مالک بعد از اتمام کار در محل حضور پیدا می‌کند از نتیجه کار چندان رضایتی نخواهد داشت، ولی چون قرارداد بسته است بدون هیچ تضمینی، مجبور به پرداخت هزینه و این مدل کار کردن است.

پیچ و رولپلاک سنگ نما در شهر ری با توجه به تخریب ملاک‌های کهنه و قدیمی و جایگزین کردن آن‌ها با آپارتمان‌های شیک و مجلل یک امر طبیعی و مسلم است که با توجه به تعداد زیادی از این ساختمان‌ها که برای نمای خارجی آن‌ها از سنگ نما استفاده می‌شود، ضرورت دارد؛ پس با توجه به اهمیت پیچ و رولپلاک نما، آن را به یک تیم و مجموعه حرفه‌ای متخصص در این زمینه و حرفه بسپارید، تا نتيجه رضایت بخشی حاصلتان شود.

پایدار سازی با پیچ و رولپلاک سنگ نما در شهر ری

پایدار سازی با پیچ و رولپلاک سنگ نما در شهر ری کمک خواهد کرد که نمای ظاهری ساختمان‌های این شهر از استقامت بالایی برخوردار شوند. بسیاری از صاحبان آپارتمان‌ها این تصور اشتباه را دارند که همان ملات اولیه برای نگهدرای و چسباندن سنگ نماها کفایت می‌کند، اما به مرور زمان و بعد از گذشت فصل‌های مختلف متوجه خواهید شد که سنگ های کار گذاشته در نمای ساختمان تجاری یا مسکونی شما، دچار شکستگی و ریزش خواهند شد. ریزش سنگ نما علاوه بر اینکه خسارت مالی برای مالک آن به بار خواهد آورد، اگر بر سر یک رهگذر و عابر پیاده فرود آید و موجب آسیب زدن به او شود؛ ضررهای جانی جبران‌ناپذیری نیز برای دیگران رقم خواهد زد.

در گذشته به دلیل اینکه از داربست برای این کار کمک گرفته می‌شد، رغبت زیادی از سوی مالکان برای پیچ و رولپلاک نما وجود نداشت؛ اما امروزه با توجه به رواج انجام این عمل توسط طناب، تمایل برای پیچ و رولپلاک نما نیز افزایش پیدا کرده است.

هزینه پیچ و رولپلاک سنگ نما در شهر ری

هزینه پیچ و رولپلاک سنگ نما در شهر ری، مانند شهرای دیگر کشور با یک نرخ ثابت تعیبن خواهد شد، پس اگر از جزو آن دسته افرادی هستید که در حال حاضر می‌خواهید برای پیچ و رولپلاک کردن ساختمان خود اقدام کنید؛ لازم است در جریان روند چگونگی قیمت گذاری آن قرار گیرد. در رابطه با این حرفه مهم علاوه بر اینکه کیفیت و مطلوب بودن کار مهم است، قیمتی که از شما به عنوان مشتری قرار است گرفته شود نیز دارای اهمیت می‌باشد.

یک اصل ثابت که برای تخمین زدن قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما تاثیر دارد، متراژ کردن سنگ های به کار گرفته شده در نمای خارجی یک ساختمان است. در این رابطه علاوه بر ارتفاع ساختمان، اندازه سنگ ها چه از نظر ابعاد طولی، عرضی و قطری نیز مهم می‌باشد. هر اندازه که قطر یک سنگ نما ضخیم‌تر باشد، نیاز به پیچ‌های کلفت تر و بلندتری نیز هست که همین موضوع بر قیمت نهایی کار تاثیر خواهد گذاشت؛ همچنین پهنای عرض و درازای طول یک سنگ نما هم با توجه به میزان مصرف شدن پیچ و رولپلاک با تعداد بالاترو بیشتر شدن تعداد روزهای کاری، در قیمت ‌گذاری این کار اثر خواهد گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09129486852