پیچ و رولپلاک سنگ نما در شاهرود و دامغان

ساختمان سازی دارای دنگ و فنگ زیادی بوده که برای اتمام کار خود نیاز به هزینه و تجهیزات بسیاری خواهید داشت. یکی از مراحل ساختمان سازی، پایدار سازی نمای آن بوده که باید به وسیله پیچ کردن نما انجام شود. پیچ نمای ساختمان روشی جهت مقاوم سازی نما با به کار گیری لوازم و تجهیزات بروز است.

پیشگیری از سقوط سنگ‌های نما باعث امنیت خاطر افراد خواهد شد، چرا که در این صورت جان و مال انسان‌ها تضمین می‌شود. پیچ و رولپلاک سنگ نما در شاهرود و دامغان مزایای بسیاری داشته و با کمک گرفتن از افراد خبره‌ای که در این زمینه فعالیت دارند، باعث پیشروی امور در زمان کمی خواهید شد. البته اصولی انجام شدن پیچ نما اهمیت بسیاری داشته و می‌توانید انجام آن را به مجموعه نیوپیچ بسپارید.

در ادامه مقاله به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیچ کردن نما همراه ما باشید.

مقاوم سازی با پیچ و رولپلاک سنگ نما در شاهرود و دامغان

در زمان‌های قدیم منازل به صورت ناامن و با استفاده از مصالح بی کیفیتی ساخته شده‌اند که این موضوع دردسرهای بسیاری را در بر داشته است. پس از گذشت چندین سال افراد به فکر افتادند و روشی جهت مقاوم سازی سنگ‌های نما با نام پیچ و رولپلاک سنگ نما را به وجود آورند تا با آن بتوانند سنگ‌های به کار رفته را در جای خود ثابت نگه دارند.

پیچ و رولپلاک سنگ نما در شاهرود و دامغان استحکام بالایی را به ساختمان‌ها هدیه می‌دهد و به این صورت هر مالکی موظف به تامین امنیت ساکنان است. مقاوم سازی آپارتمان با پیچ و رولپلاک نما با طناب قابل انجام بوده که روشی آسان برای این کار است. در قدیم انجام این کار با استفاده از داربست رایج بود، ولی این روش سختی و دشواری‌های بسیاری نسبت به نوع دارای طناب داشت. به همین منظور با پیشرفت جامعه روش دارای داربست کنار رفت و حال پیچ و رولپلاک نما بدون داربست مورد استفاده قرار می‌گیرد.

علت شل شدگی و ریزش سنگ های نما چیست؟

نمای هر آپارتمانی دارای طول عمری بوده که پس از به پایان رسیدن آن، سنگ‌های نما دچار سقوط و ریزش می‌شوند. چرا که سنگ‌ها به وسیله ماده‌ای بنام ملات به دیوار چفت شده و در صورتی که آبی به آن نفوذ کرده باشد، دچار انبساط خواهد شد. البته علاوه بر این عوامل دیگری نیز می‌توانند منجر به سقوط نما شوند که این عوامل عبارت است از:

  • بروز عوامل طبیعی اعم از سیل، طوفان، زلزله و…
  • بروز عوامل انسانی همانند چفت نکردن درست سنگ‌ها، نداشتن مهارت کافی پیچ و رولپلاک کاران در کار و…

هزینه پیچ و رولپلاک نما در شاهرود و دامغان

قیمت پیچ و رولپلاک نما در شاهرود و دامغان براساس نرخ مصوبی تعیین شده که این نرخ برای مششخص کردن هزینه پیچ و رولپلاک نمای سنگی هر ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته پیچ و رولپلاک کار فردی است که در این کار نقش بالایی داشته و با حضور یافتن سر ساختمان می‌تواند قیمت تقریبی پیچ و رولپلاک سنگ نما در شاهرود و دامغان را به شما اطلاع دهد. روش معمولی که امروزه برای تعیین هزینه پیچ نمای ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد، متر کردن ارتفاع نما است.

با استفاده از یک متر می‌توان به متراژ یا ارتفاع نمای ساختمان پی برده و براساس تجهیزات مورد نیاز قیمت را مشخص کرد. در صورتی که سوالی درباره پیچ و رولپلاک سنگ نما یا هزینه آن دارید، می‌توانید با مشاوران مجموعه نیوپیچ تماس حاصل فرمایید و پاسخ مناسبی را برای پرسشتان دریافت کنید.

امیدوار هستیم با نوشتن این مقاله توانسته باشیم اطلاعات لازم و مفیدی راجع به پیچ سنگ نما را در اختیارتان قرار داده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09129486852