پیچ و رولپلاک سنگ نما در رباط کریم

پیچ و رولپلاک سنگ نما امروزه، یکی از کارهای رایجی است که برای مستحکم سازی نمای ساختمان بعد از اتمام کار ساخت و ساز انجام می‌گیرد. بر خلاف گذشته صاحبان آپارتمان‌های امروزی متوجه اهمیت این کار در جهت ایمنی و مقاوم سازی یک ساختمان تجاری یا مسکونی شده‌اند. تنها و مطمئن‌ترین روش مستحکم سازی سنگ نمای یک آپارتمان، پیچ و رولپلاک کردن آن است. حتی اگر از ملات و مصالح با کیفیت برای چسباندن سنگ نما استفاده کنید، باز امکان ریزش و لق شدن‌شان وجود دارد. حتی در برج‌های عظیم الجثه برای ایمنی و مقاوم کردن نمای این پروژه‌ها از پیچ و رولپلاک به کار گرفته می‌شود.

پیچ و رولپلاک سنگ نما در رباط کریم یکی از همین اقدامات ضروری و مهم  در جهت مقاوم سازی نمای یک ساختمان محسوب می‌شود. انجام این کار به درستی زمانی امکان‌پذیر است که آن را به یک تیم حرفه‌ای و مجرب در این زمینه بسپارید؛ در اینصورت این افراد مجرب هم هزینه مناسب‌تری از شما دریافت خواهند کرد و هم اینکه، کار استحکام سازی ساختمان شما را با بالاترین تضمین انجام خواهند داد.

پیچ و رولپلاک سنگ نما در رباط کریم

پایدار سازی با پیچ و رولپلاک سنگ نما در رباط کریم

پایدارسازی با پیچ و رولپلاک سنگ نما در رباط کریم و هر شهر دیگری از کشور که در نمای خارجی ساختمان آنها از سنگ استفاده می‌شود، یک اصل ضروری است. این موضوع به این دلیل اهمیت پیدا کرده که مساله ریزش سنگ نماها، در اثر عوامل گوناگون، زیاد اتفاق می‌افتاد. این حرفه یک پیشنهاد حرفه‌ای مهندسی است در جهت استحکام سازی نمای یک ساختمان، چه تجاری چه مسکونی. رولپلاک کاران حرفه‌ای و با تجربه به خوبی در این زمینه آموزش‌های لازم را دیده‌اند تا بتوانند در ارتفاع بلند به خوبی تعادل خود را حفظ کنند و بدون هیچ آسیبی به خود و سنگ نمای آپارتمان، این کار پر خطر را انجام دهند.

پیچ و رولپلاک کردن نما علاوه بر اینکه از هزینه‌هایی که در اثر ریزش آنها به وجود خواهد آمد جلوگیری می‌کند، از خطراتی که برای رهگذران یا ماشین‌های پارک شده در آن محل نیز ایجاد خواهد کرد ممانعت می‌کند. دلایل بسیاری هستند که باعث ریزش و لق شدن سنگ نمای یک ساختمان خواهد شد، حتی این عوامل ممکن است بسیار ابتدایی و دور از ذهن باشد اما در هر صورت به احتمال زیاد این رخدادهای غیرقابل پیش‌بینی، ریزش سنگ نما اتفاق خواهد افتاد.

هزینه پیچ و رولپلاک سنگ نما در رباط کریم

هزینه پیچ و رولپلاک سنگ نما در رباط کریم، طبق همان تعرفه معمول تعیین قیمت می‌شود، اما این نحوه قیمت‌گذاری پیچ و رولپلاک نما در حالت عادی و معمول است. در شرایط خاص نحوه تعیین نرخ کار در این حرفه متفاوت می‌باشد که یکی از این عوامل تاثیرگذار، نوع جنس سنگ نما می‌باشد، هر سنگی نیاز به رولپلاک کاری متفاوتی دارد که ما به دو نمونه آن اشاره خواهیم کرد:

مقاوم‌سازی سنگ نمای 40 سانتی

این جنس سنگ را می‌توان به آسانی آن را با مته سوراخ کرد و پیچ و رولپلاک را در داخل آن کار گذاشت و از یک دریل معمولی می‌شود برای این نوع سنگ استفاده کرد.

مقاوم‌سازی  سنگ آنتیک

سنگ آنتیک یکی از انواع سنگ هایی است که پیچ و رولپلاک کردن آن با خطرات بسیاری همراه است و سختی زیادی دارد.

این دو نمونه از مواردی هستند که میزان مشقت این حرفه را نشان می‌دهد؛ اما موارد مهم دیگری هستند که در تخمین نرخ پیچ و رولپلاک نما تاثیر خواهد گذاشت؛ مانند ارتفاع و تعداد طبقات یک ساختمان و وسیع بودن میزان کار.

امیدواریم با نوشتن این مقاله توانسته باشیم، به شما اطلاعات لازم در زمینه پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما را داده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09129486852