نانو کردن پشت بام در نوشهر

نانو کردن پشت بام در نوشهر روشی موثر برای ضد آب سازی ساختمان است. ضد آب سازی یا همان عایق کاری مختص مناطقی از کشور بوده که بیشتر در معرض بارندگی و رطوبت قرار دارند. چرا که این مناطق بیشتر از سایر نقاط به نفوذ آب و رطوبت به داخل ساختمان کمک خواهند کرد و با این کار می‌توانید اجازه نفوذ را به آن‌ها ندهید.

عایق نانو دارای توان و قابلیت‌های بسیاری است و احتمال نفوذ آب به درون ساختمان را به حداقل‌ ترین میزان ممکن می‌رساند. به این دلیل برای اینکه بتوانید اجازه نفوذ عواملی را به داخل ساختمان ندهید، نانو کردن بهترین روش است. شرکت نیوپیچ با برخورداری از متخصصان حرفه‌ای در این حوزه قادر به مقاوم و ضد آب سازی ساختمان‌ها در هر شهر و استانی می‌باشد.

در ادامه به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره نانو کردن پشت بام در نوشهر با ما همراه باشید.

پایداری بیشتر مقابل آب و رطوبت با نانو کردن پشت بام در نوشهر

نانو کاری ساختمان در زمان گذشته با ابزار و تجهیزات گوناگونی انجام می‌گرفت که امروزه دیگر آن‌ها استفاده‌ای ندارند. امروزه به جای استفاده از تجهیزات قدیمی، معمولا از روش‌های جدید عایق کاری استفاده می‌شود که انواع گوناگونی دارند. نانو کردن پشت بام در نوشهر دارای عمر بالایی بوده و می‌توان گفت: با یک‌بار انجام تا چندین چند سال از آن بی نیاز خواهید شد.

چرا که نانو کاری دارای طول عمر بالایی میان 18 الی 20 ساله است و پس از گذشت این مدت می‌توانید مجدد اقدام به انجام آن کنید. پشت بام جزو محیط‌هایی است که نانو کردن آن به تعداد لایه بالایی نیاز دارد. هر چقدر از لایه بیشتری در آب بندی آن استفاده شود، به همان میزان در مقابل نفوذ عواملی همچون رطوبت و آب به داخل ساختمان مقاوم خواهد بود.

مزایای نانو کردن پشت بام در نوشهر

نانو کردن پشت بام در نوشهر باید توسط افراد متخصص و به شکل درستی انجام شود تا بعدا مشکلی گریبان گیر صاحب خانه نشود. این کار علاوه بر اینکه می‌تواند از نفوذ عواملی به داخل ساختمان جلوگیری کند، دارای مزایای دیگری نیز است. این مزایا باعث پیشرفت سریع امور شده و زیبایی را به ساختمان بر می‌گرداند. مزایای نانو کردن پشت بام به شکل ذیل است:

  • ضد آب سازی در طی زمان کمی
  • استفاده روی تمامی سطوح
  • برخورداری از توانایی و دوام بالا نسبت به سایر روش‌ها
  • نداشتن آسیب و ضرر برای محیط زیست و طبیعت
  • جلوگیری از ایجاد باکتری، خزه و قارچ
  • برخورداری از توان و قدرت الاستیسیته بیشتر و دوام بالا در صورت انفصال و پارگی
  • درصد توان و قدرت بالا در مقابله با عوامل شیمیایی
  • دارای میزان انعطاف پذیری بالا
  • و…

هزینه نانو کردن پشت بام در نوشهر

قیمت نانو کردن پشت بام در نوشهر برای هر نوع روشی متفاوت بوده و برحسب روش انتخابی می‌توانید هزینه را مشخص کنید. همچنین این هزینه به متراژ محل نیز وابسته بوده و با بالا بودن میزان آن، موظف به پرداخت هزینه بیشتری خواهید بود. البته هزینه این کار در قبال نتیجه نهایی هیچ بوده و نباید به آن اهمیت زیادی قائل شوید. چرا که شما نیز می‌توانید به صورت حضوری از چندین سازمان معتبر و قابل اعتماد قیمت گرفته و با استخدام کارشناس و آوردن آن سر ساختمانتان، از قیمت نهایی باخبر شوید.

امیدوار هستیم توانسته باشیم مطالب مفیدی را در مورد نانو کردن پشت بام در نوشهر را در اختیارتان بگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09129486852