عایق کاری پشت بام در نوشهر

آب بندی یا همان عایق کاری یکی از امورات رایجی است که باید در هر ساخت و سازی مورد توجه قرار بگیرد. چرا که با این کار می‌توانید از ساختمان خود در برابر هرگونه عوامل طبیعی و انسانی محافظت کنید. بارندگی جزو عواملی است که در هر نقطه از کشور رخ می‌دهد و می‌تواند مشکلاتی به بار بیاورد.

عایق کاری پشت بام در نوشهر نیز از ساختمان در مقابل عواملی همچون بارندگی، رطوبت، تخریب و سایر موارد حفاظت خواهد کرد. انجام عایق کاری به وسیله افراد متخصص اهمیت بالایی داشته و می‌تواند به دوام و پایداری ساختمان بی افزاید. مجموعه نیوپیچ با چندین سال سابقه درخشان در زمینه خدمات ساختمان قادر به انجام عایق کاری پشت بام بوده و می‌تواند با به کار گیری راپل، آن را به انجام برساند.

در ادامه به بررسی مطالب بیشتری درباره عایق کاری پشت بام در نوشهر می‌پردازیم؛ پس با ما همراه باشید.

آب بندی با عایق کاری پشت بام در نوشهر

عایق کاری جزو امورات قابل توجهی به شمار می‌رود که در صورت بی توجهی به آن، خسارات بسیاری به بار خواهد آمد. به این دلیل بهتر است نسبت به آن بی تفاوت نباشید و با انجام این کار، ساختمان خود را در برابر بارندگی و رطوبت مقاوم سازی کنید. عایق کاری پشت بام در نوشهر علاوه بر اینکه می‌تواند باعث پایداری هر ساختمان و نمایی شود، با طبیعت و محیط زیست نیز سازگاری دارد.

آب بندی پشت بام و سایر نقاط ساختمان نیاز به دقت بالایی دارد و به این جهت باید به دنبال سازمان کاربلدی برای انجام این کار بگردید. عایق کاری در واقع همان ایمن سازی یا ضد آب کردن دیوارهای بیرونی برای عدم نفوذ نم و رطوبت به داخل ساختمان است. آب بندی دارای روش‌های گوناگونی بوده که هر یک در موقعیت و مکان خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. به این دلیل با انتخاب یک سازمان درست و معتبر می‌توانید روش درستی را برای عایق کاری ساختمان خود برگزیده و پیاده سازی کنید.

انجام کارهای لازم قبل از عایق کاری پشت بام در نوشهر

عایق کاری پشت بام در نوشهر و سایر نقاط ساختمان نیاز به انجام یکسری اموراتی دارد. پس از انجام آن‌ها می‌توانید اقدام به آب بندی کرده و ساختمان خود را برای مدت طولانی ضد آب کنید. این امورات به شکل ذیل هستند:

 • از نصب و راه اندازی لوله‌ها و همچنین اتصالات ساختمان مطمئن شوید.
 • چک کنید و ببینید که آیا کفسازی و شیب بندی به درستی انجام شده یا خیر.
 • بستر مورد نظری که قصد عایق کاری دارید را به خوبی تمیز کنید.
 • در صورتی که در عایق کاری از ایزوگام استفاده کرده‌اید، باید قبل از آن ماهیچه کشی را انجام داده باشید.
 • حال زیرسازی و صاف کردن سطح مورد نظر را انجام دهید.
 • سطح مورد نظر را چک کنید که رطوبتی نداشته باشد، تا به راحتی بتوانید آن را عایق کاری کنید.
 • در نهایت نیز لوله‌های کفشور را ببرید و سپس اقدام به آب بندی کنید.

هزینه عایق کاری پشت بام در نوشهر

اگر جزو افرادی هستید که در آپارتمان چندین طبقه زندگی می‌کنید، فکر نکنید که تنها فرد ساکن در آخرین طبقه موظف به پرداخت هزینه و انجام عایق کاری است. پشت بام محیط عمومی بوده و هر کسی امکان استفاده از آن را دارد. پس باید به صورت دسته جمعی هزینه را جمع و پرداخت کنید تا از هرگونه رطوبت و نم دهی به داخل منازلتان راحت شوید. قیمت عایق کاری پشت بام در نوشهر برحسب عواملی قابل تعیین است. این عوامل به شکل ذیل می‌باشند:

 • میزان سختی و راحتی کار
 • پیدا کردن محل مورد نظر
 • مواد و تجهیزات مورد استفاده
 • زمان مورد نیاز جهت انجام کار
 • و…

در صورتی که قصد عایق کاری پشت بام ساختمانتان یا حتی سوالی در این باره دارید، می‌توانید با مشاوران مجموعه نیوپیچ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09129486852