عایق کاری نما در چالوس

عایق کاری یکی از دغدغه‌های افراد از زمان قدیم تا به الان بوده است. چرا که با این کار می‌توانند به آرامش و خیال راحتی دست یابند و در مقابل با عدم انجام آن، با نشت و ورود آب و رطوبت به درون منزلشان مواجه خواهند شد. نمای هر ساختمانی هویت آن به شمار می‌آید که با پایدار و زیبا سازی آن می‌توانید به زندگی پر از آرامشی دست یابید. به همین علت عایق کاری نما در چالوس باید به وسیله عایق کاران باتجربه و به کار گیری مواد با کیفیتی انجام بگیرد.

آب بندی نما سبب عدم نفوذ عواملی همچون رطوبت، حشرات و… به درون منازل خواهد شد و همچنین باعث افزایش طول عمر آن نیز می‌گردد. شرکت نیوپیچ با چندین سال سابقه در حوزه عایق کاری نما در چالوس و سایر نقاط کشور، امکان ضد آب و مقاوم سازی هر ساختمان با هر نوع نمایی را دارد.

افزایش دوام ساختمان با عایق کاری نما در چالوس

عایق کاری از جمله اموراتی است که با ابزار و روش‌های بسیاری همچون عایق حرارتی، صوتی و رطوبتی و… قابل انجام است. البته این کار به معنای از بین بردن مناطق باز روی دیوارها بوده که از این طریق حشرات، رطوبت و… امکان نفوذ به داخل ساختمان را پیدا نکنند. با انجام عایق کاری نما در چالوس می‌توانید هرگونه درز و شکاف موجود روی دیوارهای بیرونی ساختمان را از بین برده و پر کنید. البته این کار نیازمند رعایت اصول و استانداری است که با استخدام یک فرد کاربلد می‌توانید امور را طی مدت کم و با کیفیت بالایی به انجام برسانید. چالوس جزو مناطقی است که در طی 12 ماه سال، با بارندگی مداوم و بسیاری مواجه می‌باشد. آب باران نیز درست است که تمیز بوده و هیچ کثیفی ندارد، ولی باعث بروز آسیب و مشکلاتی برای ساختمان‌ها خواهد شد. این مشکلات به شکل ذیل هستند:

 • ایجاد شوره روی سنگ نما
 • افزایش میزان کثیفی و آلودگی نما
 • بروز کپک و قارچ روی سنگ نما

تمامی موارد بیان شده جزو مشکلاتی هستند که زیبایی ظاهر ساختمان را کاهش داده و از بین خواهند برد. برای جلوگیری از این مشکلات، بهترین انتخاب عایق کاری نما است که روش‌های مختلفی برای هر نوع ساختمان دارد.

انواع عایق مورد استفاده در آب بندی

عایق‌های مورد استفاده در آب بندی دارای اهمیت بالایی هستند که به دو نوع ذیل دسته بندی شده‌اند:

 1. عایق معدنی شامل مواد طبیعی
 2. عایق پلیمری شامل مواد مصنوعی

همچنین اینکه عایق‌ها نیز بر اساس مکان مورد استفاده در نوع و جنس‌های گوناگونی تقسیم بندی شده‌اند که عبارتند از:

 • ایزوگام
 • عایق پشم شیشه
 • عایق پشم سنگ
 • عایق فوم پلی یورتان
 • عایق آرت فلکس
 • عایق فوم الاستومری
 • عایق سفید بام
 • و…

هزینه عایق کاری نما در چالوس

عایق کاری نما در واقع کشیدن یک پوشش محکم و محافظ روی نمای ساختمان است که دوام آن را نسبت به قبل بیشتر می‌کند. این کار با طناب قابل انجام است و هیچ‌گونه بستن داربستی در کار نخواهد بود. این موضوع زمان و هزینه انجام کار را به حد قابل توجهی کاهش می‌دهد. قیمت عایق کاری نما در چالوس نیز جزو موضوعات مهمی است که در مقابل نتیجه کار، به چشم نخواهد آمد.

ولی بسیاری از افراد نیز هستند که به جای توجه به نتیجه کار، هزینه را مد نظر قرار می‌دهند. ولی این کار غلط بوده و تنها با خرج هزینه رو به بالا می‌توانید از نتیجه مورد پسندی برخوردار شوید. در صورتی که سوالی درباره آب بندی یا هزینه آن دارید، می‌توانید با کارشناسان و مشاوران مجموعه ما تماس گرفته و پاسخ مناسبی برای آن‌ها بیابید.

امیدواریم با بیان این مطالب توانسته باشیم اطلاعات خوبی را در اختیارتان بگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09129486852