عایق کاری نما در متلقو

عایق کاری نما به دلایل مختلفی قابل انجام بوده که باعث تثبیت ماندن زیبایی، دوام، حرارت ساختمان می‌گردد. آب بندی نقش مهمی را روی مقاومت ساختمان، در برابر عواملی همچون بارندگی و رطوبت ایفا می‌کند. عدم هدر رفت انرژی با انجام عایق کاری نما در متلقو ممکن بوده که در فصول گرم و سرد سال می‌توانید بدون گرما و سرمای بیش از حد در منزلتان سکونت داشته باشید.

نمای عایق شده به شما کمک می‌کند که در فصول سرد سال 5 درجه گرم‌تر از دمای بیرون، در فصول گرم 10 درجه خنک‌تر از دمای بیرون را تجربه کنید. البته انجام درست آن ملاک مهمی بوده و باید بتوانید روش درستی را برای آب بندی نمای خود انتخاب و استفاده کنید. به منظور انجام عایق کاری ساختمانتان می‌توانید از کارشناسان مجموعه نیوپیچ درخواست کمک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره عایق کاری نما و قیمت آن در ادامه همراه ما باشید.

عایق کاری نما
عایق کاری نما ساختمان

دوام و پایداری بیشتر دیوار بیرون ساختمان با عایق کاری نما در متلقو

عایق کاری نما مسئله حائز اهمیتی است که باید در انجام آن حساسیت بالایی را به خرج دهید. انتخاب عایق از جمله فاکتورهای مهمی است که هر چقدر کیفیت و دوام آن بیشتر باشد، به همان میزان صاحب ساختمانی مقاوم و ضد آب می‌شوید. هر ساختمانی بسته به نوع ویژگی‌های خود به نوعی عایق نیاز داشته و باید روش خاصی را برای آب بندی آن در نظر بگیرید.

عایق کاری نما در متلقو، سبب افزایش دوام و پایداری دیوار بیرونی درمقابل عوامل محیطی، طبیعی و انسانی خواهد شد. این کار هر ساختمانی را ضد آب کرده و به آن طول عمر بالایی می‌بخشد. البته باید بدانید که عایق کاری تنها مختص نما نبوده و برای سایر قسمت‌های ساختمان نیز قابل استفاده است. هر بخشی از ساختمان نیازمند روش خاصی جهت عایق کاری است تا به شکل محکم و مقاومی در بیاید. با رعایت شرایط و اصول عایق کاری خواهید توانست آن را به شکل درست و بی نقصی انجام دهید.

نکات قابل توجه جهت عایق کاری نما در متلقو

آب بندی جزو اموراتی است که برای انجام آن باید به یکسری نکته توجه کنید و براساس آن‌ها پیشروی نمایید. نکات قابل توجه برای عایق کاری نما در متلقو به شکل ذیل هستند:

  1. از افراد باتجربه و متبحر در زمینه عایق کاری کمک بگیرید.
  2. نزدیک شدن بیشتر از 2 سانتی متر به لامپ و ابزاری از این قبیل ممنوع است.
  3. عایق کاری باید به شکل تمام و کمال و بی نقصی انجام بگیرد.
  4. نمای ساختمان نباید رطوبتی داشته و سطح مورد نظر باید کاملا خشک باشد.
  5. در صورت استفاده از عایق‌هایی که حرارت و گرما را منعکس می‌کنند، باید تمامی شکاف‌های موجود روی نما را پوشش دهید.
  6. و…

هزینه عایق کاری نما در متلقو

هزینه آب بندی نما توسط شرکت یا فرد انجام دهنده آن مشخص می‌گردد که البته آن‌ها موظف هستند در قبال هزینه دریافتی، نتیجه مورد پسندی را تحویل شما دهند. هزینه ملاک اصلی نبوده و باید به جای آن، کیفیت کار را مد نظر قرار دهید. ولی به شکل کلی قیمت عایق کاری نما در متلقو به عواملی همچون نوع و جنس سنگ‌های مورد استفاده در نما، مقدار نشتی و نم، متراژ ساختمان و میزان طبقات آن بستگی دارد.

البته ناگفته نماند تورم جامعه و افزایش روز به روز قیمت‌ها نیز روی هزینه عایق کاری تاثیر می‌گذارد. به همین علت بهتر است هرچه سریع‌تر نسبت به انجام آن اقدام کرده و با هزینه مناسبی نسبت به فردا از ساختمان مقاومی برخوردار شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه آب بندی نما در متلقو و حوالی آن، می‌توانید با مشاوران مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09129486852