عایق کاری سنگ و سیمان در چالوس

عایق کاری جزو روش‌هایی است که برای صرفه جویی در مصرف انرژی مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته این موضوع تنها فایده آن برای طبیعت است که علاوه بر آن فوایدی نیز برای خود ساختمان و ساکنان آن دارد. دیوارهای سنگی و سیمانی نسبت به سایر نوع‌ها بیشتر در خطر نفوذ آب و رطوبت هستند. عایق کاری سنگ و سیمان در چالوس روش قطعی برای ضد آب کردن هر نوع ساختمان با هر نمایی به شمار می‌آید، که البته در فصل زمستان فضای درون ساختمان را گرم و در فصل تابستان خنک نگه می‌دارد.

عایق کاری نیز همانند سایر امورات نیاز به ابزار و تجهیزات خاصی دارد که افراد بتوانند با به کار گیری آن‌ها، قادر به جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به داخل شوند. شرکت نیوپیچ با برخورداری از چندین سال سابقه درخشان در زمینه عایق کاری، به افراد ساختمان‌های ضد آب و مقاومی را هدیه می‌دهد.

پیشگیری از نفوذ عوامل با عایق کاری سنگ و سیمان در چالوس

عایق کاری در واقع کشیدن پوششی محافظ و مقاوم روی دیوارهای بیرونی ساختمان است که به منظور جلوگیری از نفوذ هر گونه عاملی مورد استفاده قرار می‌گیرد. عایق کاری سنگ و سیمان در چالوس باید به وسیله افراد متخصص در این حوزه انجام بگیرد تا عایق‌های به کار رفته به درستی قادر به ممانعت از عبور هر چیزی به داخل شوند. عایق‌های مورد استفاده در ساختمان‌ها از انواع و اقسام گوناگونی برخوردار هستند که هر یک به نوعی و در جایی کاربرد دارند. عایق‌ها از لحاظ عملکرد و جنس به نوع‌های مختلفی دسته بندی شده‌اند که برخی خود نیز دارای انواعی هستند. از عایق‌های مورد استفاده از لحاظ عملکرد می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • عایق حرارتی
 • عایق رطوبتی
 • عایق صوتی

همچنین عایق‌هایی که بر اساس جنس دسته بندی شده‌اند نیز عبارت است از:

 • عایق معدنی ساخته شده از مواد طبیعی
 • عایق پلیمری ساخته شده از مواد مصنوعی

مشخصات قابل توجه در انتخاب و خرید عایق ساختمانی

همانطور که می‌دانید عایق‌های ساختمانی دارای اهمیت بالایی هستند و به این جهت باید در انتخاب و خریداری آن‌ها، به یکسری مشخصات توجه کنید. این مشخصات عبارت است از:

 • امکان نصب و راه اندازی سریع و آسان
 • دوام و پایداری بالا در مقابل فشار وارده
 • برخورداری از حساسیت به رطوبت
 • اشتعال پذیری بالا
 • امکان تعویض آسان
 • دوام و مقاومت بالا در مقابل قارچ و میکروب‌های ایجاد شده
 • و…

با در نظر گرفتن موارد بیان شده خواهید توانست عایق سالم و مناسبی را خریداری کرده و به واسطه آن ساختمان خود را ضد آّب کنید.

هزینه عایق کاری سنگ و سیمان در چالوس

آب بندی دیوارهای سنگی و سیمانی ساختمان نیاز به دقت و حساسیت بالایی دارد. چرا که با یک‌بار انجام درست آن می‌توانید از بروز هر مسئله‌ای پیشگیری کرده و عمر ساختمانتان را تا حد قابل توجهی افزایش دهید. ولی انجام غلط آن باعث هدر رفت هزینه و بروز مسائل گوناگونی می‌گردد. به این جهت عایق کاری سنگ و سیمان به هزینه‌‌ی رو به بالایی نیاز دارد که البته این هزینه برحسب عایق مورد استفاده و فرد انجام دهنده آب بندی متغییر خواهد بود.

قیمت عایق کاری سنگ و سیمان در چالوس توسط شرکت یا فرد شاغل در این حوزه تعیین می‌گردد که با پرس و جو از چندین سازمان دیگر، می‌توانید به درستی یا غلطی هزینه پی ببرید. مجموعه ما با انجام عایق کاری با هزینه مناسبی، به شما ساختمانی با دیوارهای پایدار را هدیه می‌دهد.

امیدوار هستیم با بیان مطالب این مقاله توانسته باشیم اطلاعات کاربردی راجع به عایق کاری سنگ و سیمان در چالوس را در اختیارتان بگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09129486852