عایق و آب بندی کف پشت بام در نوشهر

عایق و آبندی کف پشت بام در نوشهر

پشت بام نیز همانند سایر نقاط ساختمان دارای اهمیت بالایی است. برای اینکه بتوانید از پشت بام ساختمان خود در مقابل رطوبت و نم دهی به داخل محافظت کنید، آب بندی بهترین انتخاب برایتان است. آب بندی جزو کارهای تخصصی به شمار می‌آید که در صورت استفاده از مواد بی کیفیت و افراد ناوارد، دچار خساراتی خواهید شد.

برای انجام آب بندی راه‌های مختلفی وجود دارد که هر یک مناسب قسمتی از ساختمان هستند. عایق و آب بندی کف پشت بام باعث می‌شود هیچ ردی از بارندگی از طریق سقف به داخل منازل نفوذ نکند.

ما در مجموعه نیوپیچ آماده خدمت رسانی در حوزه خدمات ساختمان در همه حالت هستیم.

در ادامه به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد عایق و آب بندی کف پشت بام با ما همراه باشید.

عایق و آب بندی کف پشت بام در نوشهر

مقاوم سازی ساختمان با عایق و آب بندی کف پشت بام در نوشهر

تا چندین دهه گذشته افراد برای آب بندی از ابزار و تجهیزات سنتی استفاده می‌کردند که سختی بیشتری در بر داشت. ولی امروزه با به کار گیری عایق‌های رطوبتی انجام کار آسان شده و به زمان کمتری نیاز خواهید داشت. عایق و آب بندی کف پشت بام در نوشهر می‌تواند از زشت شدن و تخریب پشت بام پیشگیری کرده و درمقابل به آن زیبایی و دوام بالایی ببخشد.

البته این موارد در صورتی امکان پذیر خواهد بود که آب بندی توسط متخص حرفه‌ای انجام بگیرد. کشیدن لایه پوششی محافظ روی پشت بام، با نور خورشید و بارندگی و… مقابله خواهد کرد و اجازه بروز هزینه‌های بالا جهت تعمیر و از بین بردن رد نم و آب و سایر موارد را نخواهد داد.

آموزش انجام عایق و آب بندی کف پشت بام

عایق و آب بندی کف پشت بام  با روش‌های گوناگونی قابل انجام است. شما نیز می‌توانید در صورت آگاهی داشتن از چگونگی این کار، همانند افراد کاربلد و باتجربه در آن فعالیت کنید. برای اینکه بتوانید از ساختمان خود در برابر عوامل گوناگونی محافظت نمایید، آب بندی پشت بام را طبق مراحل زیر پیش ببرید:

  1. محل مورد نظر را به خوبی تمیز کرده و شست و شو دهید.
  2. حال با به کار گیری سیمان و مایع عایق پشت بام، زوایای میان دیوارها را ماهیچه کشی کنید.
  3. با ترکیب کردن سیمان و مایع عایق پشت بام می‌توانید درز و شکاف‌های موجود را ترمیم کنید.
  4. چسب نانو را روی بندها بکشید تا از ترک مجدد آن‌ها پیشگیری کنید. این چسب رنگی نداشته و دیده نخواهد شد.
  5. در نهایت مایع آب بندی پشت بام را با استفاده از طی یا جارو روی موزاییک‌ها بکشید و آن‌ها را پوشش دهید.

با طی مراحل بیان شده خواهید توانست پشت بام خود را عایق کاری کرده و از نفوذ آب و رطوبت به درون منازل جلوگیری کنید.

هزینه عایق و آب بندی کف پشت بام در نوشهر

هزینه این کار به متخصصان انجام دهنده آن بستگی دارد، چرا که آن‌ها می‌توانند با مشاهده ساختمان از مواد و تجهیزات با کیفیت یا بی کیفیتی استفاده کنند. مواد و ابزار با کیفیت باعث ماندگاری طولانی مدت آب بندی خواهد شد، ولی با به کار گیری تجهیزات بی کیفیت آب بندی طی 1 الی 2 سال از بین می‌رود. قیمت عایق و آب بندی کف پشت بام در نوشهر نیز بسته به موارد بیان شده مشخص می‌گردد. پس در صورتی که مایل هستید تا چندین چند سال ساختمان ضد آب و مقاومی داشته باشید، باید به دنبال سازمان قابل اطمینانی بگردید که از وسایل بروز و مرغوبی استفاده کند.

امیدواریم با بیان این مطالب توانسته باشیم اطلاعات مفیدی درباره عایق و آب بندی کف پشت بام در نوشهر را در اختیارتان بگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09129486852