آب بندی نما در متلقو

آب بندی نما یکی از امورات حیاتی است که منجر به مقاوم سازی هر ساختمانی خواهد شد. ساختمان نیز به توجه نیاز داشته و عدم اهمیت به آن، ایجاد کننده خسارات بسیاری خواهد شد. به این منظور با انجام آب بندی نما در متلقو می‌توانید دیوار بیرونی ساختمان خود را در برابر بارندگی، رطوبت آتش سوزی و حشرات مقاوم سازی کنید.

عایق کاری به معنای استفاده از پوشش محافظی است که با کشیدن آن روی نما، بتوانید ساختمانتان را ضد آب کنید. آب بندی از نفوذ هر عاملی به داخل جلوگیری می‌کند و همچنین منجر به افزایش طول عمر نما نیز می‌گردد. مجموعه نیوپیچ با به کار گیری افراد متخصصی در زمینه آب بندی نما، قادر به مقاوم و ضد آب سازی هر منزلی است.

در ادامه به منظور کسب اطلاعات بیشتر راجع به آب بندی نما در متلقو؛ همراه ما باشید.

ضد آب سازی ساختمان با آب بندی نما در متلقو

نمای ساختمان دارای میزان طول عمری بوده که به دلیل قرار گیری در معرض نور خورشید، بارندگی، رطوبت و سایر موارد می‌تواند نسبت به قبل کمتر عمر کند. ولی هر نوع نمایی با به کار گیری لوازم و موادی ساخته شده که با نفوذ آب به آن‌ها، دچار مشکلاتی خواهید شد. به این علت آب بندی نما در متلقو اهمیت بالایی داشته و برای هر نمایی لازم و ضروری است.

انجام این کار با مواد و ابزار سالم و باکیفیتی باعث افزایش طول عمر نما شده و از بروز مشکل برای آن پیشگیری می‌کند. عایق کاری از حساسیت بالایی برخوردار بوده و برای انجام آن باید از افراد متخصصی کمک بگیرید. انجام این کار در بیشتر اوقات با استفاده از چسب‌هایی ممکن می‌شود که با پر کردن درز و شکاف‌های موجود روی نما، دیگر راهی برای نفوذ آب و رطوبت به داخل باقی نمی‌ماند.

دلایل آب بندی نما در متلقو

نما یکی از بخش‌های مهم ساختمان به شمار می‌آید که بیشتر از هر جایی در دیدرس افراد قرار دارد. آب بندی نما در متلقو به دلایل گوناگونی قابل استفاده است که هر کسی براساس نیاز خود، می‌تواند آن را انجام دهد. از دلایل استفاده آب بندی می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • یکی از دلایل آب بندی، جلوگیری کردن از شل شدگی و افتادن سنگ‌های به کار رفته در نما است. ریزش سنگ‌های نما به زمین باعث به خطر افتادن ساکنین شده و می‌تواند خسارات مالی و جانی به وجود بیاورد.
  • مهم‌ترین دلیل استفاده از آن، جلوگیری از نفوذ رطوبت و آب به داخل منزل است که این اتفاق ممکن است در هر نقطه‌ای از کشور رخ دهد.
  • گاهی اوقات آب بندی تنها به منظور زیباسازی و افزایش مقاومت و پایداری نما مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • یکی دیگر از دلایل استفاده عایق کاری، کاهش مصرف انرژی و صرفه جویی در آن است. انرژی جزو موضوعات مهمی به حساب می‌آید که در فصول سرد و گرم سال بدرد می‌خورد.
  • و…

هزینه آب بندی نما در متلقو

هزینه آب بندی دارای نرخ خاصی است که این نرخ براساس اطلاعات هر نوع ساختمانی تغییر می‌کند و هزینه آب بندی به صورت نهایی به دست می‌آید. هزینه عایق کاری نما به اشکال گوناگونی محاسبه می‌گردد که هر یک دارای مقادیر جداگانه‌ای هستند. از روش‌های محاسبه قیمت آب بندی نما در متقلو می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • کنترات
  • متری
  • توافقی
  • و…

در هر یک از روش‌های بیان شده به نوعی می‌توان قیمت کلی عایق کاری نمای ساختمان را محاسبه کرد. در صورتی که تمایل به انجام آب بندی با هزینه مناسبی دارید، می‌توانید با کارشناسان مجموعه نیوپیچ در ارتباط باشید.

امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات کاملی در مورد آب بندی نما در متقلو را در اختیارتان قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09129486852