آب بندی نمای ویلایی در متلقو

متلقو یکی از شهرستان‌های استان مازندران بوده که جزو مناطق پربارش کشور به حساب می‌آید. بسیاری از ساختمان‌های مناطق شمال کشور بدون رعایت شرایط و اصولی، ساخته شده‌اند. معمولا بیشتر منازل آن به شکل ویلایی ساخته شده‌ که به این دلیل نیاز بیشتری به عایق کاری دارند. به همین دلیل آب بندی نمای ویلایی در متلقو اهمیت بالایی داشته و از نفوذ هرگونه رطوبت و آبی به داخل جلوگیری می‌کند.

این روش باعث ضد آب و مقاوم سازی نمای بیرونی ساختمان‌ها شده و همچنین منجر به افزایش طول عمر آن‌ها نیز می‌گردد. عایق کاری روشی جهت پیشگیری از تخریب منازل بوده که مجموعه نیوپیچ با چندین سال سابقه درخشان در زمینه خدمات ساختمان، قادر به انجام آب بندی نمای ویلایی در هر شهری است.

آبندی نما
آب بندی نما ساختمان

پایداری بیشتر با آب بندی نمای ویلایی در متلقو

شمال کشور جزو مناطقی است که رطوبت بسیاری دارد و این موضوع طی مدتی، باعث تخریب ساختمان‌های آن می‌گردد. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام بارندگی، آب به داخل منزلتان نفوذ کرده و باعث ایجاد رد روی لوازمتان شود. این موضوع جزو مشکلاتی است که باید سریعا از آن جلوگیری کنید تا خسارات بسیاری به بار نیاورد. به این منظور آب بندی هر یک از منازل امری ضروری و لازم بوده که این کار اجازه بروز مشکلات این چنینی را نمی‌دهد.

آب بندی نمای ویلایی در متلقو مزایای بسیاری داشته و به افراد کمک می‌کند که هرگونه نم و رطوبتی را از منزل خود دور کنند. این کار با به کار گیری روش و مواد مختلفی قابل انجام بوده که هر یک به نوعی در پیش رفتن روند کار نقش دارند. آب بندی نمای ویلایی در شمال کشور با استفاده از دو نوع عایق انجام می‌گیرد که هر کدام دارای مزایای خاصی بوده و در شرایط و موقعیتی استفاده می‌شوند. عایق‌های مورد استفاده جهت عایق کاری نما عبارت است از:

  • عایق سفید رنگ

این عایق همانطور که از نامش پیداست دارای رنگ سفیدی بوده و معمولا برای دیوارهایی از نوع سیمانی قابل استفاده است. با استفاده از عایق سفید رنگ می‌توانید زیبایی و جذابیت خاصی را به نمای ساختمانتان ببخشید.

  • عایق بدون رنگ

این نوع عایق نیز هیچ رنگی نداشته و برای نماهایی با نوع سرامیکی و سنگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته ناگفته نماند که عایق بی‌رنگ شفافیت داشته و باعث زیباتر شدن و حفاظت هر چه بیشتر سنگ‌های نما خواهد شد.

هزینه آب بندی نمای ویلایی در متلقو

آب بندی نما باعث کشیده شدن لایه‌ای به عنوان محافظ روی نما می‌گردد که مراقبت هر چه بیشتری نسبت به قبل از ساختمان‌ها می‌کند. البته نحوه انجام آن بسیار مهم بوده و می‌تواند شرایط هر ساختمانی را تغییر دهد. چرا که اگر عایق کاری به شکل درست و کاملی انجام نگیرد، به بار آورنده مسائل گوناگونی خواهد شد. ولی در صورت انجام درست، ساختمان مربوطه و ساکنان آن صاحب مزایای بسیاری شده و از آن پس هیچ‌گونه نفوذ آب و رطوبتی به داخل منازل صورت نخواهد گرفت.

قیمت آب بندی نمای ویلایی در متلقو برحسب میزان سختی و دشواری‌های کار تعیین می‌گردد و هر چقدر افراد سختی بیشتری تجربه کنند، به همان اندازه هزینه بالایی دریافت می‌کنند. البته همیشه هزینه ملاک نبوده و بهترین کار در مسائل این چنینی، اهمیت به نتیجه اصلی آن است. چرا که هزینه با کار کردن به دست می‌آید، ولی تنها یک‌بار خرج هزینه کم برای امورات این چنینی به بار آورنده پشیمانی می‌شوید. در صورتی که شما نیز تمایل به انجام آب بندی نما با هزینه مناسبی دارید، می‌توانید انجام این کار را به مجموعه نیوپیچ بسپارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09129486852