آب بندی سیمان نما و دیوار بغل در متلقو

دیوارهای بیرونی ساختمان دارای انواع گوناگونی هستند که هر یک از روش آب بندی خاصی  پیروی می‌کنند. دیوارهای سیمانی حساسیت بالایی نسبت به سایر مدل‌ها دارند و بیشتر از آن‌ها دچار ترک و مشکل می‌شوند. به این منظور آب بندی سیمان نما و دیوار بغل در متلقو امری حیاتی و ضروری بوده که منجر به مقاوم و ضد آب سازی بیرون ساختمان خواهد شد.

انجام عایق کاری با طناب راحت‌تر از استفاده داربست است و نیاز به زمان کمتری دارد. هزینه آب بندی نیز جزو مسائل مهمی است که باعث صرفه جویی در انرژی و ممانعت از ورود رطوبت و آب به داخل منازل می‌گردد. مجموعه نیوپیچ با برخورداری از افراد و تجهیزات کارآمدی امکان انجام آب بندی سیمان نما و دیوار بغل ساختمان را دارد.

در ادامه به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد آب بندی سیمان نما و دیوار بغل در متلقو همراه ما باشید.

 

دوام و پایداری بیشتر با آب بندی سیمان نما و دیوار بغل در متلقو

ورود آب، رطوبت و حشرات به منازل از قدیم تا بحال هم رخ می‌دهد. برای جلوگیری از این مشکلات، عایق کاری بهترین روش بوده که به منظور مقاوم و ضد آب سازی ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. آب بندی جزو امورات مهمی است که با انجام درست آن، باعث افزایش دوام و پایداری ساختمان خواهید شد.

ولی اگر این کار را به شکل نادرستی انجام دهید، می‌توانید به جای فایده، مضرات بسیاری برای ساختمانتان داشته و آن را از بین ببرید. آب بندی سیمان نما و دیوار بغل در متلقو باعث بهبود سلامت ساختمانتان شده و انجام آن، هیچ تغییراتی روی ظاهر آن ایجاد نمی‌کند. عایق کاری با به کار گیری راهکارهای متفاوتی انجام می‌گیرد که هر ساختمانی بسته به اطلاعات خود و نوع نشتی، به روش خاصی نیاز دارد.

مزایای استفاده از راپل در آب بندی سیمان نما و دیوار بغل در متلقو

در زمان قدیم تمامی اموراتی که در ارتفاع قابل انجام بودند، با بستن داربست صورت می‌گرفتند. ولی امروزه با پیشرفت جامعه دیگر کسی از داربست استفاده نمی‌کند، بلکه همه از طناب یا همان راپل استفاده می‌کنند. راپل نسبت به داربست دارای مزایای بسیاری بوده که این موضوع باعث متمایز شدن آن شده است. از مزایای راپل نسبت به بستن داربست می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • انجام امور طی مدت کم و به شکل سریع
  • نیاز به فضای کمتر در اطراف ساختمان
  • راحتی انجام کار
  • جابجایی آسان در اطراف ساختمان
  • هزینه مناسب و مقرون به صرفه
  • و…

هزینه آب بندی سیمان نما و دیوار بغل در متلقو

کشیدن لایه محافظ روی دیوارهای بیرونی ساختمان باعث دوام هر چه بیشتر آن شده و از هرگونه نشتی به داخل پیشگیری می‌کند. هر نوع ساختمانی بسته به نوع نما و ابزار به کار رفته، نیاز به میزان هزینه‌ای جهت آب بندی دارد. عایق کاری دارای روش متفاوتی برای هر نوع نمایی اعم از کامپوزیت، آجری، سنگی، شیشه‌ای و… بوده و دارای هزینه‌ای با مقادیر گوناگون نیز است. برای آگاهی از قیمت آب بندی سیمان نما و دیوار بغل در متلقو، می‌توانید عکس‌هایی از نمای ساختمانتان برای ما ارسال کرده و از هزینه کلی آن آگاه شوید. البته باید بدانید که قیمت‌های این چنینی مورد اطمینان نبوده و ممکن است دچار بالا و پایین شود.

امیدوار هستیم توانسته باشیم اطلاعات مفید و بدرد بخوری درباره آب بندی سیمان نما و دیوار بغل را در اختیارتان بگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09129486852