پیچ و رولپلاک سنگ نما شرق تهران

پیچ و رولپلاک سنگ نما شرق تهران

در دنیای امروز عملیات پیچ و رولپلاک سنگ نما امری ضروری و اجتناب ناپذیری می باشد. این عملیات تخصصی باید به شکل ماهرانه و توسط افرادی که در این راستا مهارت دارند صورت بگیرد.

پیچ و رولپلاک سنگ نما، به منظور پیشگیری از خطر ریزش سنگ از نما و وقوع حوادث ناگوار صورت می گیرد.نحوه و اجرای متریال کار بسیار مهم است. به همین دلیل برای احرا تنها از افراد کارآمد استفاده خواهد شد.

نیروهایی که پس از گذراندن آموزش های لازم برای استفاده از طناب و بالا رفتن از ارتفاعات، به استخدام شرکت درآمدند.

امروزه استفاده از طناب و بدون داربست راه کار بسیار مهمی برای انجام کلیه خدمات مربوط به نمای ساختمان می باشد. درطی سالهای کاری، تجربه نشان داده ،که طی بارندگی های پاییزی و زمستانی، طوفان های شدید، زلزله، شاهد بیشترین میزان ریزش سنگ از نما ساختمانی خواهیم بود.

برای جلوگیری از این مشکل ،افراد با مهارت درخصوص عملیات پیچ و رولپلاک سنگ نما در همه نقاط شهرهای کشور از جمله شرق تهران به مناطق مختلف برای انجام خدمات اعزام خواهند شد.در ادامه مطالب با ما همراه شوید.

 

اجرای پیچ و رولپلاک نما در شرق تهران

با پدیدار شدن روش ها و تکنیک های جدید در پیچ و رولپلاک نما با طناب در شرق تهران و مناطقی که در این راستا قرار گرفتند، دیگر نیازی به بستن داربست و حمل و نقل آهن آلات سنگین نداریم.

اجرای پیچ و رولپلاک به آسانی انجام می شودو افراد می توانند در یک روز پروژه خود را به پایان برسانند.

در این راستا شرکت های معتبر خدمات نما ساختمانی مشهور و با تجربه وجود دارند که همه خدمات پیچ و رولپلاک را در بازه زمانی کوتاه و صرفه جویی اقتصادی برای مشتریان عزیز تهرانی انجام خواهند داد.

با کمی تحقیق درباره بهترین و کارامدترین شرکتهای معتبر خدمات نما ساختمانی در اینترنت می توانید به نتایج مطلوبی دست یابید.
درضمن برای اجرای عملیات تخصصی پیچ و رولپلاک سنگ نما، نیازی به دنبال وسیله یا چیز خاص گشتن نیست، زیرا این شرکتهای معتبر در شرق تهران همه لوازم کار، طناب، پیچ، مته، رولپلاک و..را باخود همراه می آورند.

وسعت مناطق در شرق تهران چقدر است؟

همان طور که می دانید تهران بزرگترین و وسیع ترین شهر از ایران می باشد. البته با توجه به وسعتی که پایتخت دارد منطقه بندی هایی در این راستا صورت گرفته است.

به طور مثال: منطقه شرق تهران ،تقریبا 30 درصد از کل تهران را تشکیل داده است. مناطقی مانند: تهرانپارس، حکیمیه، نارمک، هنگام ،امام حسین،تهران نو،شمیران نو ،دلاوران ،هفت حوض ،مجیدیه جنوبی و ..
با تحقیقاتی که در طی سالها در عرصه شهرنشینی تهران صورت گرفته ،نشان می دهد که نحستین نشانه از شهرنشینی مدرن در شرق تهران به زمان ناصرالدین شاه قاجار باز می گردد.
اما با مرور تاریخچه در دوران پادشاهی قاجاریه بخش عمده ای از شرق تهران به کشاورزی و باغداری اختصاص داشت که در آن منازل ویلایی برای گذراندن پایان هفته و تعطیلات احداث شده بودند.
با گسترش مناطق شرق تهران و افزایش میزان ساخت و ساز ساختمان ها اکیپ و شرکتهای معتبر خدمات نما ساختمانی هم گسترش یافته اند.
بهتر است بدانید با افزایش و تراکم جمعیت در شهرهای بزرگ، نیاز بیشتری به در اختیار داشتن شرکتهای معتبر خدمات نما ساختمانی خواهد بود.
زیرا افزایش در میزان ساخت و ساز بناها ،وجود ساختمان های قدیمی با بافت فرسوده و بناهای نوساز، باعث می شود نیاز بیشتری به تعمیرات، بازسازی، محکم کاری نما برای پیشگیری از خطرات ریزش سنگ از نما صورت گیرد.

 

اهمیت عملیات پیچ و رولپلاک سنگ نما

محکم کاری سنگ نما دارای اهمیت خاصی است. زیرا زمانی که سنگی بر روی نما محکم شود ،از به وجود آمدن بسیاری از خطرات در اثر عوامل خارجی جلوگیری به عمل خواهد آمد.
همان طور که می دانید وجود آب، نم، رطوبت، باد، زلزله، سرما،گرما و ..باعث شل شدن سنگ از نما و نتیجه آن ریزش و پرتابش به پایین ارتفاع می گردد.
بنابراین پیش از وقوع فاجعه باید فکر راه کار باشید. تنها افراد متخصص در زمینه پیچ و رولپلاک سنگ نما به شما کمک خواهند کرد.
ریزش سنگ از نما ساختمانی، می تواند خسارت های مالی و جانی برای افراد در حال تردد در پایین ساختمان به همراه داشته باشد.
علاوه بر آن خسارت های جبران ناپذیری برای همسایه های مجاور کنار ساختمان خواهد داشت. البته از همه مهم تر ایجاد خسارت جانی برای عابرین پیاده رو دارد. به طوری که با پرتاب سنگ بر سر این افراد منجر به مرگ آن ها خوهد شد. در نتیجه بهتر است پیش از به وجود آمدن حوادث تلخ فکر راه و چاره باشید .در مورد ساختمان های تازه ساز، عملیات سفت و محکم کاری سنگ در نما در زمان ساخت بنا توسط افراد مجرب و متخصص پیچ و رولپلاک انجام گردد.
درمورد ساختمان های کهنه و قدیمی، با مشاهده ریزش کوچکترین سنگ، به فکر سفت و محکم کاری جایگاه سنگ در نما باشید.

 

نکات مهم در زمان اجرای پروژه پیچ و رولپلاک سنگ نما در شرق تهران چیست؟

قبل از اجرای عملیات تخصصی پیچ و رولپلاک سنگ نما، افراد دوره دیده و متخصص باید آشنایی کامل با همه فنون، ابزار مورد استفاده برای سفت و محکم کاری سنگ از نما، نوع سنگی که در نما مورد استفاده قرار گرفته است را داشته باشند. البته با آموزش هایی که این افراد پیش از اجرای کار دیده اند به کار خود وارد هستند و بدون هیچ گونه ترس و اضطرابی در ارتفاعات با طناب کار خود را انجام می دهند.
بهتر است بدانید استفاده از داربست امروزه نصبت به قدیم شکل کمرنگ تری به خود گرفته است .داربست به علت جاگیر بودن، اشغال کردن فضای اطراف ساختمان در همه جا کاربرد ندارد و دست و پا گیر هست.
با نصب داربست مزاحمت هایی برای همسایگان مجاور ساختمان به وجود خواهد آمد. افرادی که در کار پیچ و رولپلاک سنگ نما تخصصی ندارند لطفا اقدام به استفاده از داربست یا طناب برای انجام کار نکنند. زیرا به نما صدمه میزنند.
درضمن استفاده از داربست از نظر اقتصادی و زمانی مقرون به صرفه نخواهد بود. برای نمای ساختمان از انواع سنگ ها استفاده می شود و در این بین از سنگ تراورتن به دلیل افزایش سازگاری در امر پیچ و رولپلاک از همه بیشتر استفاده می شود.
البته سنگ های دیگر مانند: گرانیتی، مرمریت کمتر مورد استفاده قرار می گیرند. شهر تهران به دلیل شرایط آب و هوایی کوهستانی، بیشتر بارانی می باشد در نتیجه ساختمان و بناهایی که در این شهر ساخته می شوند باید حتما پیچ و رولپلاک شوند.
این کار برای جلوگیری از ورود نم و رطوبت به درون سنگ های ساختمانی صورت می گیرد. ورود رطوبت و آب به داخل ساختمان می تواند بسیار مخرب و زیان بار باشد.زنگ زدگی لوازم منزل، ریزش دیوار منازل، بوی بد رطوبت داخل فضای منزل، نشست ساختمان و ..به علت ورود آب به داخل ساختمان خواهد بود.

 

زمان مناسب برای اجرای پیچ و رولپلاک نما در شرق تهران

برای اجرای صحیح عملیات پیچ و رولپلاک سنگ نما، در شرایطی که هوا منجمد و سرد است یا گرمای هوا بیش از اندازه است، همچنین در شب و روزهایی که هوا بارانی، طوفانی، مه گرفتگی داشته باشد، به علت پایین بودن زاویه دید افراد ،توصیه به انجام کار در ارتفاعات به خصوص عملیات تخصصی پیچ و رولپلاک نخواهیم کرد.
اما شرکت های معتبر خدمات نما ساختمانی در شرق تهران باید نصبت به مشتریان خود در انجام صحیح پروژه های کاری دقت لازم را داشته باشند و به موقع کار پیچ و رولپلاک سنگ نما را تحویل دهند.
این افراد باید متعهد و وجدان کاری داشته باشند. کار را به غیر واگذار نکنند. از پیچ و دریل، سنگ ،مصالح مرغوب برای انجام کار استفاده نمایند.
کار باید بدون عیب و نقص باشد و هزینه اجرای عملیات تخصصی پیچ و رولپلاک سنگ نما خارج از عرف نباشد.

 

آیا امکان نصب سنگ ریزش کرده وجود دارد؟

اگر سنگی در اثر عوامل خارجی مختلف از نما کنده و به پایین ارتفاع پرتاب شود. توسط کارگران متخصص در این زمینه، امکان چسباندن با چسب سنگ و سپس عملیات پیچ و رولپلاک سنگ نما در جهت محکم سازی سنگ از نما را خواهد داشت. منتهی نمونه سنگ ریزش شده از نما باید توسط این کارگران تهیه شود.

آیا نمای ساختمان پس از اجرای پیچ و رولپلاک زشت دیده خواهد شد؟
در پاسخ به سوال بالا باید بگوییم خیر .به این شکل که پس از خزینه کردن، بتونه همرنگ سنگ نما روی پیچ کشیده می شود تا سنگ برجسته دیده نشودو هم گل پیچ هم رنگ سنگ شود. به دلیل خطرناک بودن ریزش سنگ از نما،عملیات پیچ و رولپلاک سنگ نما جلوتر از بقیه خدمات ساختمانی انجام می شود. از این حهت استفاده از کارگران ماهر در این عملیات ضروری خواهد بود.

جمع بندی
پیچ و رولپلاک سنگ نما در شرق تهران توسط افراد متخصص و دوره دیده انجام می شود، افرادی که برای بالارفتن از ارتفاعات هیچ گونه ترس و هراسی ندارند. استفاده از طناب و بدون داربست برای کاهش هزینه ها و صرفه جویی موارد اقتصادی بکاربرده می شود.اگر پرتاب و ریزش سنگی از نما را مشاهده کردید، سریع برای انجام عملیات پیچ و رولپلاک اقدام کنید در شهرهای بزرگ و مناطق پر جمعیتی مثل تهران، که ساخت و سازها زیاد است، اجرای این عملیات در همان مراحل اولیه کار باید صورت گیرد.تا در صورت برخورد عوامل خارجی با نما، سنگ از نما شل و به پایین ارتفاعات پرتاب نگردد.درصورت مشاهده ریزش کوچکترین سنگ از نما، حتما عملیات پیچ و رولپلاک سنگ نما را انجام دهید تا مانع از بروز حوادث مالی و جانی برای دیگر افراد شده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09129486852