پیچ و رولپلاک سنگ نما در مراغه و مرند

پیچ و رولپلاک تجهیزاتی هستند که با استفاده از آن‌ها می‌توان اقدام به پایدار و مقاوم سازی نمای ساختمان‌ها کرد. منازل قدیمی معمولا بدون مقاومت ساخته شده‌اند که همین موضوع می‌تواند زمینه ساز بروز آسیباتی باشد. این موضوع سبب شد پیچ و رولپلاک سنگ نما در مراغه و مرند به کمک افراد بیاید تا با به کار گیری آن بتوانند اجازه ریزش را به نما ندهند.

ریزش نما نیز جزو دردسرهایی است که در صورت بروز امکان ایجاد آسیبات مالی و جانی را خواهد داشت. به منظور پیشگیری از این مشکلات بهتر است سنگ‌های نمای ساختمانتان را در مکان قرار گیری خود چفت کنید تا از جایشان حرکت نکرده و دچار ریزش نشوند.

در ادامه به مطالب بیشتری راجع به پایداری بیشتر با پیچ و رولپلاک نما و هزینه آن می‌پردازیم؛ پس با ما همراه باشید.

پایداری بالا با پیچ و رولپلاک سنگ نما در مراغه و مرند

استفاده از سیم مفتول جهت محکم شدن سنگ‌ها به دیوار روش رایجی است که در صورت زنگ زندگی سیم، سنگ‌ها از مکان خود جدا شده و به زمین خواهند افتاد. این افتادن همان ریزش بوده که برای محکم کاری سنگ‌های نما با پیچ و رولپلاک کافی است به دنبال سازمان معتبری باشید. انجام پیچ نما توسط خودتان کار خطرناکی بوده که مشکلات بسیاری را در بر خواهد داشت.

پیچ و رولپلاک سنگ نما در مراغه و مرند به شما کمک می‌کند تا بدون انجام کاری و تنها با خرج هزینه، از نمای مقاومی برخوردار شوید. نکته مهم اینجاست که در صورت توجه نکردن به ریزش نما، مشکلات و دردسرهای بسیاری به بار می‌آید و افراد موظف به خرج هزینه‌های بیشتری خواهند بود.

مقاوم سازی هر سنگ نیاز به چند پیچ و رولپلاک دارد؟

پیچ و رولپلاک نما با طناب روشی است که در آن برای مقاوم سازی هر سنگی تعداد مشخصی پیچ و رولپلاک مورد استفاده قرار می‌گیرد. پیچ و رولپلاک کار با تکیه بر دانش و مهارت‌های خود قادر به تشخیص تعداد آن‌ها بوده و در این حالت می‌تواند کار خود را سریع‌تر پیش ببرد. به صورت اصولی برای هر نیم متر به 1 عدد پیچ و رولپلاک نیاز خواهید داشت تا بتوانید پایداری و مقاومت هر سنگی را تضمین کنید.

البته این عدد برحسب اندازه سنگ‌ها متغیر بوده و امکان افزایشی و کاهشی دارد. در صورتی که بتن به کار رفته در پشت نما استحکام و دوام بیشتری داشته باشد، 1 پیچ و رولپلاک تاثیری در آن نداشته و باید از 2 یا 3 عدد برای هر سنگ استفاده کنید. با برخورداری از اطلاعاتی در مورد نمای ساختمانتان می‌توانید میزان پیچ و رولپلاک‌های مورد نیاز را نیز تخمین بزنید.

هزینه پیچ و رولپلاک نما در مراغه و مرند

هزینه پیچ سنگ نما جزو مسائل مهمی بوده که در انجام پیچ و رولپلاک نمای سنگی افراد تاثیرگذار است. برای اینکه از قیمت پیچ و رولپلاک نما در مراغه و مرند آگاه شوید، کافی است به نکات ذیل توجه کنید:

  1. تورم جامعه در هزینه بسیار مهم بوده و روزانه قیمت هر چیزی حتی پیچ کردن نما نیز در حال افزایش یافتن است.
  2. تجهیزات مورد استفاده در نما اعم از پیچ و رولپلاک، سیم، چسب و… نیز جزو مسائلی هستند که در هزینه پیچ و رولپلاک سنگ نما در مراغه و مرند تاثیرگذار هستند.
  3. جنس و نوع سنگ به کار رفته در نما اهمیت بالایی در هزینه پیچ و رولپلاک نما بدون داربست دارد. چرا که هر چقدر سنگ دارای نوع و قیمت خوبی باشد، به همان اندازه از هزینه پیچ و رولپلاک کردن بالایی نیز برخوردار خواهد بود.
  4. و…

امیدوارم از مطالب بیان شده در این مقاله لذت برده باشید و توانسته باشیم کمکی در زمینه پیچ و رولپلاک سنگ نما در مراغه و مرند را در اختیارتان قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09129486852