پیچ و رولپلاک سنگ نما در لاهیجان

پیچ و رولپلاک سنگ نما یکی از امور حائز اهمیتی است که هر فردی باید پس از گذشت چندین سال از ساخت ساختمانش، اقدام به انجام آن کند. با این کار نمای ساختمان مقاوم‌تر از قبل شده و هیچ حادثه‌ای امکان از بین بردن آن را ندارد. سنگ جزء اصلی نما بوده که اگر یکی از آن‌ها دچار مشکلی شود، زیبایی ساختمان از بین می‌رود.

پیچ و رولپلاک سنگ نما در لاهیجان از جمله خدمات شرکت نیوپیچ بوده که با برخورداری از تیم متخصصی قادر به انجام مقاوم کردن سنگ‌ها است. سنگ‌های مورد استفاده در نما با چسب مخصوصی به دیوار می‌چسبند که پس از چندین سال اثر آن از بین رفته و سنگ‌ها از دیوار جدا می‌شوند.

در ادامه به مطالب بیشتری درباره پیچ کردن نما می‌پردازیم؛ پس با ما همراه باشید.

محکم کاری پیچ و رولپلاک سنگ نما در لاهیجان

پیچ نما جزو کارهایی است که پیچ و رولپلاک کارها باید آن را در ارتفاع انجام دهند. برای این کار پیچ و رولپلاک نما با طناب مناسب بوده که از وقوع حوادث جلوگیری می‌کند. در واقع با پیچ و رولپلاک سنگ نما در لاهیجان هیچ سقوط سنگی از نما رخ نمی‌دهد و نگرانی در این باره وجود نخواهد داشت. پیچ و رولپلاک نمای سنگی به دقت بالایی نیازمند است و افراد باید بتوانند زمینه این دقت را فراهم کنند. در غیر این صورت پیچ و رولپلاک کاران نمی‌توانند پیچ نمای ساختمان را به درستی انجام دهند.

آیا انجام کاری قبل از پیچ و رولپلاک سنگ نما در لاهیجان نیاز است؟

بله؛ قبل از انجام هر کاری باید با راپل کاری صحبت کرده و با هماهنگی یکدیگر بر سر ساختمان حضور یابید. در این حضور راپل کار از ساختمان دیدن می‌کند و میزان سختی و هزینه کار را تعیین خواهد کرد. در این حالت شما می‌توانید از تجربیات این فرد اطمینان کسب کرده و پس از انجام کار، از نمای مقاومی برخوردار شوید.

هزینه پیچ و رولپلاک نما در لاهیجان

انجام محکم کاری سنگ‌های نما در لاهیجان دارای دو روش با طناب و با داربست است که هر کدام از میزان رنج قیمتی گوناگونی برخوردار هستند. پیچ و رولپلاک نما با طناب و با داربست هر یک مناسب مکان و ساختمانی می‌باشند. معمولا از روش اول برای ساختمان‌هایی با میزان طبقات کم استفاده می‌شود و روش دوم برای ساختمان‌هایی با طبقات بالاتر قابل استفاده است. قیمت پیچ و رولپلاک نما در لاهیجان به موارد ذیل بستگی دارد:

  • تعداد طبقات ساختمان
  • مکان قرارگیری آن
  • میزان پیچ و رولپلاک مورد نیاز
  • نوع و جنس سنگ‌های استفاده شده
  • میزان فضای باز در اطراف ساختمان
  • و….

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد میزان هزینه پیچ کردن نمای ساختمان می‌توانید با کارشناسان شرکت نیوپیچ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09129486852