نانو کردن پشت بام در متلقو

عایق نانو پشت بام راهکاری موثر به منظور ضد آب سازی آن بوده که از نفوذ هر عاملی به داخل پیشگیری می‌کند. نم‌دهی به منازل از جمله موضوعاتی است که گاهی اوقات از طریق پشت بام ممکن می‌شود. با شیب‌دار نبودن پشت بام، آب‌های ناشی از بارندگی روی آن باقی مانده و از طریق نشتی وارد منازل خواهد شد. نانو کردن پشت بام در متلقو یکی از روش‌های مناسب برای ضد آب و مقاوم ساختن سقف به شمار می‌آید که اجازه ورود هیچ چیزی به داخل را نخواهد داد.

نانو کردن نیز یکی دیگر از زیر مجموعه‌های عایق کاری بوده و با ابزار خاصی قابل انجام است. این روش نسبت به سایر موارد از ویژگی و مزایای بسیاری برخوردار بوده و سرعت عمل بالایی نیز دارد. با سپردن نانو کاری پشت بام به مجموعه نیوپیچ، دیگر نگرانی در این باره نخواهید داشت و در انتها نتیجه باکیفیتی را تحویل می‌گیرید.

نانو کاری
نانو کاری پشت بام

نانو کردن پشت بام در متلقو

رعایت اصول و شرایط موجود در ساخت و ساز و عایق کاری از بروز هرگونه نشتی و فرسایش ساختمان جلوگیری می‌کند. ولی با رعایت نکردن شرایط ساختمانی و ساخت ساختمان بر مبنای اصول نادرست، طی مدت کمی با ریزش آن مواجه می‌شوید. نانو کردن پشت بام در متلقو جزو امورات حیاتی به حساب می‌آید که در حین ساخت و ساز باید جدی گرفته شده و انجام بگیرد. نانو کاری پشت بام روش جدید و نوینی است که به منظور ضد آب کردن سقف منازل مورد استفاده قرار می‌گیرد. راپل کاران با استفاده طناب می‌توانند از ساختمان آویزان مانده و به هر نقطه آن دسترسی پیدا کنند.

در زمان قدیم عایق کاری پشت بام ساختمان‌ها با ایزوگام کاری انجام می‌گرفت که این روش رفته رفته کمرنگ‌تر شد. امروزه به دلیل ضد آب سازی بهتر پشت بام از عایق نانو استفاده می‌شود. نانو کردن ساختمان باعث کشیدن لایه نازک روی پشت بام شده که در ظاهر دیده نمی‌شود، بلکه در باطن آن تاثیر می‌گذارد. عایق نانو با ابزاری همچون رول، قلم مو و یا هر چیز دیگری قابل اجرا بوده که این روش نسبت به سایر موارد از مقاومت و طول عمر بالایی برخوردار است. عایق‌های جدیدی که برای پشت بام در بازار وجود دارد، به صورت بدون رنگ‌، معدنی و دو جزئی هستند که هر یک به نوعی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

هزینه نانو کردن پشت بام در متلقو

استفاده از نانو کاری، منجر به کشیدن چندین لایه نانو روی پشت بام شده که تعداد لایه آن برحسب شرایط محیطی و آب و هوایی منطقه تعیین خواهد شد. نانو مایع سفید رنگی است که با تجهیزاتی روی پشت بام کشیده خواهد شده و رنگ آن را به سفید تغییر می‌دهد. قیمت نانو کردن پشت بام در متلقو نیز همانند سایر خدمات ساختمانی دارای مقادیر گوناگونی است که با پرداخت آن می‌توانید صاحب ساختمانی همه چیز تمام شوید.

البته ناگفته نماند که نانو کردن پشت بام در مناطق شمالی کشور به صورت یک‌باره اثری نداشته و برای ضد آب سازی کامل آن، باید چندین بار این کار را انجام دهید. به این دلیل پیدا کردن سازمانی که بتواند در قبال هزینه دریافتی، نتیجه با کیفیتی را تحویل شما دهد، اهمیت بالایی دارد. هزینه این کار نیز براساس موارد ذیل تعیین خواهد شد:

  • نوع و مدل سنگ‌های مورد استفاده در نما
  • کمک گیری از سازمان باتجربه یا تازه کار
  • میزان طول و ارتفاع نما
  • استفاده از طناب یا داربست و سایر ابزار
  • و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09129486852