رفع نم نما و دیوار کناری ساختمان از جنس سنگ و سیمان در نوشهر

بسیاری از دیوارهای منازل در صورت بروز کوچک‌ترین نشتی به داخل، دچار نم دیوار می‌شوند. معمولا نماهای سنگی و سیمانی بیشتر از سایر نوع‌ها دچار نم گرفتگی می‌گردند. ایجاد نم روی دیوار دردسرساز بوده که تنها راه آن رفع نم نما و دیوار کناری ساختمان از جنس سنگ و سیمان در نوشهر است.

راپل کاران کاربلد در این مواقع با به کار گیری مواد و تجهیزاتی، می‌توانند نما را عایق کاری کرده و نم موجود را رفع کنند. با این کار دیگر هیچ نشتی رخ نداده و طول عمر و مقاومت نما افزایش می‌یابد. راپل کاران مشغول در مجموعه نیوپیچ قادر به از بین بردن نم نما و دیوار کناری ساختمان هستند و از این طریق نمای بادوامی را به شما هدیه می‌دهند.

در ادامه به مطالب بیشتری درباره رفع نم نما و دیوار کناری ساختمان از جنس سنگ و سیمان می‌پردازیم؛ پس با ما همراه باشید.

رفع نم نما و دیوار کناری ساختمان در نوشهر
رفع نم نما و دیوار کناری ساختمان از جنس سنگ و سیمان در نوشهر

ضد آب سازی با رفع نم نما و دیوار کناری ساختمان از جنس سنگ و سیمان در نوشهر

رطوبت و نم‌هایی که از طریق نما به داخل نشت می‌کنند، دلایل گوناگونی دارند. با بیشتر شدن این دلایل، آب و رطوبت به درون منازل نفوذ کرده و با نم گرفتگی دیوارها مواجه خواهید شد. با یک‌بار انجام عایق کاری ساختمان، می‌توانید از بروز مجدد نم‌ دهی جلوگیری کنید. در صورت مواجه شدن با نم‌ دهی دیوار، باید در ابتدا علت‌ رخ دادن آن را بیابید. پس از آن می‌توانید روش مناسبی جهت رفع کردن نم نما بیندیشید. نم دهی دیوار به صورت کلی به دو گروه عوامل فنی و تاسیساتی، اشتباهات انسانی دسته بندی شده است. هر کدام از عوامل به نوعی در بروز نم دیوار نقش دارند که باید بتوانید از آن‌ها پیشگیری کنید. برای رفع نم نما ساختمان از جنس سنگ و سیمان در نوشهر چندین روش وجود دارد که عبارتند از:

  1. رفع نم ساختمان با به کار گیری دستگاه‌های رطوبت گیر
  2. رفع نم با عایق بندی ضد آب
  3. رفع نم دیوار با نصب و راه اندازی تهویه در حمام
  4. رفع نم با خشک کردن سریع لباس‌های شسته شده
  5. رفع نم نما با آب بندی کردن تک تک لوله‌های ساختمان

با استخدام یک عایق کار حرفه‌ای خواهید توانست روش مناسبی جهت رفع نم نما و دیوار کناری ساختمان اندیشیده و آن را به کار بگیرید.

وجود نم در دیوارهای داخلی خانه چه مشکلاتی را به بار می آورد؟

وجود نم در داخل منزل می‌تواند مشکلات و اثرات منفی به بار بیاورد. چرا که  میزان رطوبت مجاز منازل 60% تخمین زده شده است و در صورت افزایش این مقدار، مشکلاتی گریبان گیر افراد خواهد شد. از این مشکلات می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • آسیب دیدن و از دست رفتن زیبایی دیوارها
  • ایجاد بیماری‌های تنفسی و ریوی در بزرگسالان و بروز حساسیت در کودکان
  • ایجاد بوی بد در محیط منزل
  • افزایش روز به روز گرد و غبار و آلودگی در منزل
  • پوسیده شدن لوازم و تجهیزات داخل منزل

هزینه رفع نم نما و دیوار کناری ساختمان از جنس سنگ و سیمان در نوشهر

قیمت رفع نم نما و دیوار کناری ساختمان از جنس سنگ و سیمان نیز با توجه به نرخ موجود قابل تعیین است. در این نرخ تمامی جوانب تعیین قیمت در نظر گرفته شده و هزینه خاصی برای مواد، عایق کاری هر نوع نما و… مشخص شده است. در واقع این هزینه به موارد گوناگونی همچون مواد مورد استفاده، استفاده از راپل، نماهایی با نوع‌های آجری، سنگی و… بستگی دارد. شما نیز می‌توانید با پرس و جو و مشاوره گرفتن از مشاوران مجموعه نیوپیچ، از هزینه رفع نم نمای ساختمانتان آگاه شوید.

امیدوار هستیم با بیان این مطالب توانسته باشیم اطلاعات کاملی در مورد رفع نم نما و دیوار کناری ساختمان از جنس سنگ و سیمان در نوشهر را در اختیارتان بگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09129486852