رفع شوره سنگ نما در چالوس

شوره سنگ به دلیل رسوب نمک و املاح معدنی رخ می‌دهد که ایجاد شوره روی سنگ نما منجر به زشتی و کثیفی آن خواهد شد. البته ناگفته نماند شوره سنگ امری طبیعی بوده و ممکن است روی هر سنگی به وجود بیاید. ولی جلوگیری از آن و حتی رفع شوره سنگ نما در چالوس بهترین کار بوده و باعث زیبایی ساختمان می‌گردد.

البته شوره سنگ در تمامی مناطق ایجاد نمی‌شود و تنها در مناطق مرطوب با آن روبرو خواهید شد. رفع کردن شوره دارای روش‌های متفاوتی بوده که هر یک در موقعیت خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. البته افراد انجام دهنده آن نیز تا حدی در انتخاب روش تاثیرگذار هستند. رفع شوره سنگ نما توسط مجموعه نیوپیچ با کیفیت بالا و طی مدت کمی قابل انجام است.

در ادامه به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره رفع شوره سنگ نما در چالوس همراه ما باشید.

زیبا سازی ساختمان با رفع شوره سنگ نما در چالوس

ساخت و ساز هر ساختمانی جزو مسائل قابل اهمیتی است که باید به شکل درست و بی نقصی انجام بگیرد. چرا که در صورت بی توجهی طی مدت کمی دچار مسائلی همچون شوره سنگ، ریزش نما، نفوذ آب به داخل و… خواهید شد. رفع شوره سنگ نما در چالوس بخاطر برگرداندن زیبایی به ساختمان مورد استفاده بوده که می‌توانید آن را با روش‌های گوناگونی انجام دهید.

شوره روی نما باعث می‌شود بافتی پشت سنگ‌ها ایجاد شده و همچنین کپک، خوردگی، قارچ و موارد دیگری را نیز به وجود می‌آورد. شوره زدایی سنگ‌ها سبب طولانی شدن عمر نما شده و با یک‌بار انجام آن، دیگر به سختی نیاز به رفع شوره خواهید داشت. بهتر است انجام این کار را به صورت یک‌باره به فرد کاربلد و باتجربه‌ای بسپارید و دیگر از خرج هزینه راحت شوید.

روش‌های پیشگیری از شوره سنگ نما در چالوس

شوره سنگ نما معمولا در مناطقی با رطوبت بالا امکان رخ دهی دارد که جلوگیری از بروز آن، راهکار موثری جهت عدم خرج هزینه است. برای اینکه بتوانید از بروز شوره سنگ جلوگیری کنید، می‌توانید طبق موارد ذیل پیش روید:

  • استفاده از مواد و مصالحی همچون ماسه، سیمان و شن تا حدی اجازه بروز شوره سنگ روی نما را نمی‌دهد.
  • پس از گذشت دو هفته از نصب سنگ‌ها روی نما، شست و شوی آن روش قطعی برای عدم شوره زدن است.
  • از سنگ‌هایی با عدم تخلخل استفاده کنید، چرا که با استفاده از نوع‌هایی که با یکدیگر تخلخل دارند طی مدت کمی با شوره سنگ مواجه خواهید شد.
  • و…

هزینه رفع شوره سنگ نما در چالوس

قیمت رفع شوره سنگ نما در چالوس نیز براساس هزینه‌های تعیین شده در نرخ مصوب قابل مشخص شدن است. این هزینه دارای مقادیر گوناگونی بوده که برای هر ساختمان نرخی بیان می‌شود. البته روش مورد استفاده نیز تاحدی تعیین کننده قیمت بوده و هزینه آن به مواردی همچون مواد به کار رفته در ساخت و ساز، میزان طبقات یا طول نما و… بستگی دارد. در صورتی که سوالی درباره هزینه رفع شوره سنگ نما دارید، می‌توانید با مشاوران مجموعه ما در تماس باشید.

کلام آخر

همانطور که بیان کردیم شوره سنگ جزو مشکلاتی گریبان گیری است که زیبایی هر ساختمانی را به خطر انداخته و در نهایت از بین می‌برد. عامل مهم در شوره زدن سنگ نما، ملات مورد استفاده در ساخت و ساز بوده که در صورت انتخاب غلط، دچار مشکلات بسیاری خواهید شد. رفع شوره سنگ نما در چالوس با به کار گیری ترفندهای خاصی قابل انجام بوده که با این کار می‌توانید زیبایی را به دیوارهای بیرونی ساختمانتان برگردانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09129486852