رفع شوره سنگ نما در نوشهر

شوره سنگ نما یکی از رایج‌ترین مسائلی است که پس از گذشت چندین سال از ساخت ساختمان رخ می‌دهد. نما بیشتر از سایر جاهای ساختمان در معرض خطر بوده که به دلیل بی کیفیت بودن مواد دچار آسیباتی می‌گردد. رفع شوره سنگ نما در نوشهر روشی موثر جهت از بین بردن و پاکسازی شوره‌ها است.

روش‌های بسیاری برای رفع کردن شوره سنگ نما وجود دارد که شما می‌توانید با برگزیدن موردی اقدام به انجام آن کنید. شوره زدایی سنگ نما نیز دارای یکسری مزایا است که با این کار خواهید توانست صاحب آن‌ها شوید. مجموعه نیوپیچ با برخورداری از کارشناسان کاربلدی در این حوزه قادر به رفع کردن شوره است.

در ادامه به مطالب بیشتری درباره رفع شوره سنگ نما در نوشهر می‌پردازیم؛ پس با ما همراه باشید.

رفع شوره سنگ نما در نوشهر

دلایل ایجاد و رفع شوره سنگ نما در نوشهر

مهم‌ترین علتی که می‌تواند باعث بروز شوره سنگ شود، ملات مورد استفاده در نما می‌باشد. ممکن است در زمان ساخت نما افراد از ملات درستی استفاده نکرده و مقدار نمک و املاح بسیاری را با یکدیگر ترکیب کرده باشند. در این حالت رطوبت هوا جذب آن شده و پس از خشک شدن ملات، شوره سنگ ایجاد می‌گردد. از دلایل دیگری که می‌توانند منجر به شوره زدن سنگ‌ها شوند، نوع و جنس خود سنگ‌ها و سیمان به کار رفته است.

حال باید بدانید که چطور می‌توان شوره‌های سنگ نما را رفع کرد؟ برای این کار چندین روش وجود دارد که هر یک به مهارت خاصی نیاز دارند. روش انتخابی براساس مواد و مصالح به کار رفته متغیر خواهد بود. از روش‌های رفع شوره سنگ می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • به کار گیری مواد نانو
 • واتر جت
 • استفاده از مواد شوینده مخصوص
 • ساب زدایی سنگ‌ها
 • مورد استفاده قرار دادن مواد مختص ضد شوره سنگ

هر یک از روش‌های بیان شده به نوعی قابل انجام هستند که باید توسط افراد فعال در این حوزه انجام بگیرند. بهتر است انجام این کار را به افراد تازه کار و بدون مهارت نسپارید تا مشکلی برایتان رخ ندهد.

مزایای رفع شوره سنگ نما در نوشهر

شوره زدایی سنگ‌های نمای ساختمان‌ها اهمیت بسیاری دارد که باید به آن توجه کنید. چرا که رفع نکردن شوره‌ها سبب از بین رفتن زیبایی ظاهر و کاهش عمر سنگ‌ها می‌گردد. ولی در عوض رفع شوره سنگ دارای مزایای بسیاری بوده که با انجام این کار می‌توانید از مزایایی برخوردار شوید. مزایای شوره زدایی سنگ نما عبارت است از:

 • افزایش میزان طول عمر سنگ‌های نما
 • تمدید مجدد زیبایی و جذابیت دیوار بیرونی
 • پیشگیری از خوردگی و از بین رفتن سنگ‌های نما
 • صاف و تمیز شدن سنگ‌ها
 • پاکسازی دیوار بیرونی از هر نوع آلودگی و باکتری
 • و…

هزینه رفع شوره سنگ نما در نوشهر

هزینه رفع شوره سنگ نما نه تنها در نوشهر بلکه در سایر استان و شهرها نیز براساس روش و مواد به کار رفته در نما تعیین می‌شود. روش‌های رفع شوره سنگ نما در مطالب بالا بیان شد که شما با انتخاب هر کدام موظف به پرداخت هزینه‌ای خواهید بود. همچنین ابزار و تجهیزاتی که در ساخت نما نیز مورد استفاده قرار گرفته‌اند، تاحدی در هزینه رفع شوره تاثیر خواهند داشت. برای اطلاع یافتن از قیمت رفع شوره سنگ می‌توانید با کارشناسان مجموعه نیوپیچ تماس حاصل فرمایید.

امیدوار هستیم با بیان مطالب این مقاله توانسته باشیم اطلاعات مفیدی درباره رفع شوره سنگ نما در بوشهر را در اختیارتان بگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09129486852