آب بندی نما در نوشهر

نوشهر یکی از شهرهای استان مازندران بوده که به دلیل قرار داشتن در شمال ایران، جزو مناطق پرباران به حساب می‌آید. به این جهت آب بندی نما در نوشهر امری مهم و ضروری بوده که باید توسط افراد متخصص شاغل در این حوزه انجام بگیرد. آب بندی باید به دلایلی اعم از افزایش مقاومت و پایداری مصالح به کار رفته و ضد آب سازی نمای ساختمان انجام بگیرد.

انجام این کار با طناب یا همان راپل و راپل کار قابل انجام بوده و چندین سال است که دیگر استفاده‌ای از داربست در این حوزه نمی‌شود. متخصصان مجموعه نیوپیچ قادر به انجام آب بندی هر نوع نمایی هستند و می‌توانند ایرادات آن را از بین برده و ساختمان را ضد آب سازند.

در ادامه به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد آب بندی نما در نوشهر با ما همراه باشید.

آب بندی نما در نوشهر

ضد آب شدن ساختمان با آب بندی نما در نوشهر

آب بندی سنگ نما به شکل کلی برای پیشگیری کردن از نفوذ رطوبت به درون ساختمان صورت می‌گیرد. انجام این کار باعث کسب قابلیت ضد آبی نما خواهد شد که در این حالت هیچ مشکلی به داخل ساختمانتان ورود نخواهد کرد. نمای ساختمان از تجهیزات و متریال‌های گوناگونی ساخته می‌شود که هر یک به نوعی امکان انجام آب بندی را دارند.

به این منظور باید قبل از انجام هر کاری از یک متخصص مشورت بگیرید تا روش مناسبی را جهت انجام آن برگزینید. در انجام آب بندی سنگ نما مصالح به کار رفته نقش بسزایی دارند و در صورت انتخاب غلط، مشکلات بسیاری پیش خواهد آمد. ساخت و ساز تنها اهمیت دادن به ظاهر ساختمان نیست، بلکه باید بتوانید با مورد توجه قرار دادن باطن نیز صاحب ساختمانی همه چیز تمام شوید.

مزایا و فواید آب بندی نما در نوشهر

آب بندی نما در نوشهر در واقع از بین بردن درز و شکاف و پیشگیری از ورود حشرات، آب و حتی آلودگی و… به داخل منازل است. به همین دلیل عایق کاری نما جزو یکی از امورات مهمی به شمار می‌رود که در هر ساخت و سازی باید مورد توجه قرار بگیرد. آب بندی ساختمان با به کار گیری طناب قابل انجام است که مزایای بسیاری دارد. انجام این کار در ظاهر و باطن ساختمان زیبایی‌ و مقاومت‌هایی ایجاد می‌کند که مزایای آن به شکل ذیل هستند:

 • جلوگیری از هدر رفت انرژی
 • پیشگیری از سقوط سنگ‌های نما
 • زیبا و مقاوم سازی نما
 • آلوده نشدن نمای ساختمان
 • جلوگیری از بروز مسائل و خسارات گوناگون
 • رفع شوره سنگ نما

هزینه آب بندی نما در نوشهر

قیمت  آب بندی نما در نوشهر نیز براساس نرخی تعیین می‌شود که در این نرخ هزینه هر عامل مشخص شده است. در واقع این هزینه به عوامل بسیاری وابستگی دارد که با آگاهی از آن‌ها، به راحتی خواهید توانست هزینه آب بندی را تعیین کنید. عوامل وابسته به قیمت عبارت است از:

 • نوع نمای ساختمان
 • مواد به کار رفته در ساخت نما
 • کیفیت مواد مورد نیاز برای آب بندی
 • نحوه انجام کار
 • و…

باید بدانید که تک تک عوامل بیان شده در هزینه تاثیر دارند و با بیان اطلاعات ساختمان خود به کارشناسان، می‌توانید هزینه کلی را محاسبه کنید. مجموعه نیوپیچ با ارائه خدماتی همچون آب بندی با میزان قیمت مقرون به صرفه و مناسب به شما امکان بهره مندی از نمای پایدار و زیبا را می‌دهد.

امیدوار هستیم با بیان این مطالب توانسته باشیم اطلاعات مفید و کاربردی راجع به آب بندی نما در نوشهر را در اختیارتان قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

ممنون میشم نظرات خود را با ما درمیان بگذارید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

09129486852