نوع پیچ گالوانیزه جهت پیچ و رولپلاک سنگ نما

برای مقاوم کردن سنگ های نما باید آنها پیچی استفاده کرد که به مرور زمان زنگ نزند. (پیچ گالوانیزه)

زنگ زدگی و پوسیدگی پیچ باعث می‌شود سنگ مقاومت خود را از دست دهد و ریزش کند.

در شرکت ما از پیچ گالوانیزه استفاده میشود. پیچ گالوانیزه دارای روکش میباشد و مانع زنگ زدگی آن میشود. زنگ زدی همچنین باعث بهم ریختن ظاهر نما میشود.

پیچ گالوانیزه
پیچ‌گالوانیزه
پیچ استیل

بعضی از کارفرمایان عزیز بعد از تماس با کارشناسان ما درخواست اجرای کار به وسیله ی پیچ استیل میکنند؛ ولی پیچ استیل قیمت نسبتا بالایی دارد و همچنین مقاومت پیچ گالوانیزه را ندارد.

پیچ ایرانی یا خارجی

به طور کلی پیچ های موجود در بازار یا ایرانی هستند و یا چینی که بین آنها پیچ ایرانی خراسان استاندارد تر و مناسب تر است. سایر پیچ ها موقع سفت کردن یا هرز میشود و یا گل پیچ پریده میشود که همین باعث اذیت شدن تکنسین میشود. موقعی که پیچ هرز میشود مجبوریم با میخکش آنرا بیرون کشیده و با پیچ دیگر جایگزین شود.

رنگ پیچ

پیچ های گالوانیزه به رنگ طلایی و یا نقره ای در بازار وجود دارد. نوع طلایی آن بیشتر به درد کارهای ام دی اف میشود. در شرکت ما از پیچ نقره ای رنگ استفاده میشود.

نیوپیچ

شرکت های زیادی در زمینه ی کار در ارتفاع فعالیت دارد. نیوپیچ به صورت تخصصی در زمینه ی  پیچ و رولپلاک نما فعالیت می‌کند. شاید از جملهدی پیچ و رولپلاک تخصصی نما تعجب کنید و فکر کنید که پیچ کردن نما کار ساده ای است در صورتی که اینگونه نیست و حتی سوراخ کردن سنگ به مهارت نیاز دارد تا سنگ ترک نخورد، مخصوصا سنگ های باریک که زود تر آسیب می‌بیند.

پیچ خودکار

برای محکم کردن سنگ نما از پیچ و رولپلاک‌استفاده می‌شود. پیچ خودکار برای سوراخ کردن آهن اسفاده میشود به صور مثال برای وصل کردن ایرانیت به شاسی پشت آن از پیچ گالوانیزه استفاده می‌کنند.

09129486852